czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja

Interesuje mnie gdzie w łomzy można zjeść prawdziwy posiłek przygotowany od podstaw czyli żadnych mrożonek i staroci. Do tej pory nie zdarzyło mi się zjeść nic świeżego. Odwiedziłem nawet podwieszane ogrody w Nowogrodzie, nic z tego. Jedzenie pływało w litrze oleju na talerzu, sos kurkowy do placków ziemniaczanych walił żygami, kopytka smażone ze skwarkami podane bez skwarek, porcje dla żółwia oczywiscie. No więc gdzie ja mam zjeść pytam się?

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Nie ściemniaj tylko od razu się reklamuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

w swoim domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

w Presto robili świetne makarony, szkoda że zamknęli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Bar Alicja ul.Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Ja rozumiem że lubisz dobrze i dużo zjeść:):)

Ale żeby od razu Wiszące Ogrody bez powodu atakować ?

Mało to w Łomży garkuchni różnych jest i KEBAB-owni??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Super jedzenie , zawsze miło i smacznie -Retro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Restauracja na farnej!

Co do restauracji presto to lepiej się nie wypowiadać, moja koleżanka tam pracowała i powiedziała mi co się tam wyprawiało. Makarony gotowane rano a później odgrzewane... więcej nie będę mówił bo to nie o tym temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

W Sytej Pannie dają nielicho pojeśc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Giełczyńska przy parkingu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

W Wiszących Ogrodach byłam raz i więcej nie pojadę. 15 sierpnia byłam tam z rodziną, która przyjechała do mnie w odwiedziny. Siostra oglądając program w tv zapragnęła sprawdzić co zmieniły Kuchenne Rewolucje. Zamówiliśmy : rosół z makaronem, oczywiście makaron był z Lidla, nazywa się chyba zacierki, kartacze, które przy kartaczach nawet nie leżały - z kopytkowego ciasta, w środku przegląd tygodnia, babkę ziemniaczaną i golonkę, z całą stanowczością powiem goloneczkę, bo jakaś okrojona, malutka, a przede wszystkim średnio zjadliwa. Ceny podwyższone, chyba ze względu na święto. W karcie 26zł., przekreślone i napisane odręcznie 28,00 zł. dotyczy golonki. Przy innych daniach w ten sam sposób zmieniona była cena.
TO BYŁ MÓJ PIERWSZY I OSTATNI POBYT W WISZĄCYCH OGRODACH.
Ja, na pewno nikomu nie polecę.
A swoją drogą to z przyjemnością się dowiem, gdzie można coś smacznego i świeżego zjeść
Smacznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

dobra to moge popróbować restauracja na farnej, Bar Alicja, Retro. Co do podwieszanych ogrodów to polecam jechać sprobować i wydac opinie.

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

żadne farne bo jadłem zupe niby z grzybów itp. żeby innych nie obrażać
tylko samemu znaleźć czas i coś upichcić

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Polecam Sytą Pannę i Retro. Bar Alicja to taki bar mleczny: bez fajerwerków, ale za to tanio:)
smakuje mi jeszcze pizza w pizza chacie, ale reszta u nich też średnio ostatnio.

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

w grecu jeszcze nie udało mi się zawieść na jakości i smaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Alicja - najtaniej i dosyć smacznie, ale jak ktoś wyżej wspomniał, klimat taki ala bar mleczny,
Syta Panna- najsmaczniej i ceny niewygórowane ( danie dnia - w mojej opinii najlepsza opcja w Łomży na obiad jedząc oczywiście "na mieście" ),
Na Farnej - jadłem raz i raczej nie wrócę, było całkiem całkiem ale cena nieadekwatna do podanego posiłku, ładny lokal,
Restauracja/Bar Smak Podlaski - ogólnie ok, ale danie dnia wychodzi drożej niż w Sytej, a na pewno smaczniej nie jest,

Jak już Alicję wymieniono to napiszę również o tych lokalach:
Bar Smakosz - podobnie jak w Alicji, ale drożej,
Bar Matysiaki - cenowo i smakowo podobnie jak w Smakoszu, nie polecam tam napoju z dzbanka, bo kompotem to nazwać na pewno nie można,
PKS: dużo, dosyć tanio, stary dobry klimat :],

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

można też zjeść w Bistro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Właśnie, w Greku kiedyś byłem jak tylko otworzyli i cudów nie było maluskie porcje teraz podobno jest calkiem fajnie słyszałem. Zajadałem się za to kebabem obok, miłe zaskoczenie porcja nie do ogarnięcia i całkiem smaczne

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Zakłada temat restauracja a póżniej zachwala kebab.. jak to mówią człowiek nie świnia zje wszystko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Retro - świetne jedzenie, przepyszne ruskie
Grek - smacznie
Restauracja Wiosenna (nowy chińczyk) - dobre, ale porcje nie dla super głodomora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Wiosenna, bez szału, a porcja ująłbym tak : dosyć skromna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Właśnie, gdzie w dobrej cenie serwują porcje dla wspomnianego wcześniej "głodomora"? :) Stety-niestety potrafię zjeść sporo, a często bywa tak, że porcji standardowej nawet nie odczuję, pomimo braku nadwagi, tasiemca czy nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej :)




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

polecam PKS tam niby wystrój taki sobie ale jedzenie ciągle super :) a i tego samego właściciela jest concordia-bar na poznańskiej obok mrówki. też super jedzenie i fajny wystrój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

W PKS faktycznie smacznie,lecz nie wystawnie:)
Ale jeśli chcesz naprawdę pysznie pojeść to polecam Kiermusy-Karczma Rzym...pyszota!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

ja bardzo lubię Retro, bardzo przyjemny klimat :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

dzieki wszystkim za opinie

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

aaa i jeszcze pod topolami w konopkach świetnie karmią i w chojnach na cpn-ie w karczmie jest fajne jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Moim zdaniem Retro ma dość wysokie ceny. Jedzenie jest dobre, ale nie są to duże porcję.

Osobiście uwielbiam karkówke w sosie czosnkowym z Labiryntu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

W szpitalu w Łomży pychotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

jeszcze restauracja przy lasku jednaczewskim, jakość super, w przeciwieństwie do retro jeszcze się nie zawiodłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Lokale się zmieniają i jeśli chcemy zjeść coś naprawdę świeżego i dobrego, nie możemy pójść gdziekolwiek. Wybieram się z teściową i jej mężem do Krakowa i na pewno odwiedzimy Fiorentinę https://fiorentina.com.pl/ . To lokal ze wspaniałą kuchnią włoską i niezapomnianym klimatem. Polecił nam go znajomy biznesmen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Kuchnia włoska najłatwiejszą jest ze wszystkich kuchni świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Widziałam nie tak dawno, że całkiem dobrze prezentuje się Restauracja na wodzie Warszawa https://rivercafe.pl/ . Co do jedzenia tutaj to jest ono naprawdę bardzo smaczne i przede wszystkim obsługa bardzo dba o swoich gości

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org