czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okna

Mam pytanie , co sądzicie o producencie okien domel ?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

hu...stwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

LIPAAAA!!!!!!!!!!!!!!

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

polecam PLASTIXAL stare bożejewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Co wy pier...cie, okna są OK tylko chu...y montaż .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

drogo bioro na ul rybaki otworzył facet salon i bierze polowe ceny wiem bo bylam w domelu to tako cene z kosmosu dali a ten pan polowe ceny. nr tel 600345351

morelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Za darmo robio ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

z montażystami tak bywa, jak nie robią dla siebie to wiadomo jak to.idz sam kup sobie sprawdzone okna, zamontuj sam i będziesz miał zrobione najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Jeżeli szukasz dobrych okien w przyzwoitej cenie to zdecydowanie polecam PLASTIXAL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Będzie tanio bo nie ma zbędnych ludzi.Po co utrzymywać pracowników biurowych jak zamiast tego można dać mniejszą cenę za taki sam towar. W dzisiejszych czasach to jest bardzo ważne.
Ul.Rybaki 62 A tel.606 345 351 lub mail lak-meb@wp.pl.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Ja okna energooszczędne zamawiałam tutaj i bardzo sobie chwalę ;) Postawiłam na drewno - wygląda w mojej opinii znacznie korzystniej od pcv a obecne technologie sprawiają, że praktycznie nie przepuszcza ani hałasu ani zimna. I co najważniejsze takie okna są ekologiczne i nie zawierają w sobie żadnych szkodliwych substancji,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Nie polecam okien z domela!!
słabe ramy
białe żółkną
uszczelki przy wysokich temperaturach sie topią i przy myciu okien rozmazują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

polecam Oknoplast Kraków ul. bema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Ja mam z Domelu okna i jestem zadowolony. Ale polecam jeszcze SONAROL z Jedwabnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna

Wybór okien to naprawdę poważna decyzja, ponieważ są one ważną częścią każdego budynku. Jakie okna wybrać? Najbardziej popularne są okna PCV i można je zamawiać w różnych wielkościach. Jedną z najbardziej znanych firm jest Drutex, więc własnie ich ofertę warto sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org