sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
specjalista od autyzmu

Mam pytanie czy w lomzy jest jakiś specjalista od rozpoznania autyzmu ,chodzi o malucha który ma 4 latka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

Proszę zadzwonić pod ten numer: 600 100 590.
Osoba z wieloletnim doświadczeniem jeśli chodzi o pracę z dziećmi autystycznymi.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

rozowe okulary pyta o rozpoznanie a ty od razu podajesz namiar na kogoś kto pracuje z takimi dziećmi i pewnie ładną kase bierze... Klocki ustawiać to i samemu z dzieckiem można..w łomży nie ma od tego specjalistów. Rozpoznanie : psycholog/psychiatra , neurolog. Od tych specjalistów zacznij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

Wisienka123...
Wyluzuj troszkę i zanim zaczniesz krytykować pomyśl chociaż przez chwilkę. Ktoś próbuje pomóc, a Ty od razu, że w Łomży nie ma specjalistów.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Do płacenia też. Niekoniecznie od razu trzeba jak piszesz nieładnie 'klocki ustawiać'. Czasami można najzwyczajniej w świecie zasięgnąć porady, np: gdzie z takim dzieckiem się udać. Myślę, że osoba, którą poleciłem na pewno będzie miała w tym temacie do powiedzenia więcej niż Ty w swoim poście.
Na przyszłość radzę się uśmiechnąć i z większą życzliwością do ludzi odnosić.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

cmyk pisze jak jest, mam w rodzinie dziecko z autyzmem więc wiem co mówię. Specjalistów w Łomży nie ma, Warszawa, Białystok. A jeśli są to od kiedy? Chętnie również skorzystam podpowiadając bratu który ma synka z tą chorobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

To jest choroba nieuleczalna - mozna jedynie zatamowac rozwoj lub troche podleczyc - zabrac ta chorobe 100% moze jedynie BOG.

Sa modlitwy wstawiennicze we wspolnotach, osoby z charyzmatem poznania; sa nabozenstwa z modlitwa o uzdrowienie ( prowadzone przez charyzmatykow) - niejedna osoba z autyzmem zostala na takich uzdrowiona.

Jak ktos wierzacy itd. to w taki sposob najlepiej szukac pomocy, bo tak to bedzieci sie przez cale zycie meczyc z ta paskudna choroba.

-----------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

Ori masz rację...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Osrodek-opieki-nad-niepelnosprawnymi/Niepubliczny-oddzial-dziennego-pobytu-dla-dzieci-z-autyzmem/J14,z8389.html

http://kurierostrolecki.pl/163962,Zabiele-Wielkie-Otwarcie-oddzialu-dla-dzieci-z-autyzmem.html#axzz2defYDyoe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

Również w Łomży na ul. Rybaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

Ori - zaprzeczas sama swoim słowom. Cyt: To jest choroba nieuleczalna...

...sa nabozenstwa z modlitwa o uzdrowienie ( prowadzone przez charyzmatykow) - niejedna osoba z autyzmem zostala na takich uzdrowiona.

To w końcu uleczalna czy nieuleczalna?
Najgorsze jak wypowiada się o czymś ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista od autyzmu

_Intruder_ , rozuzmiem, ze po pojanemu czytales/as moj wpis.

Przeczytaj go jeszcze raz, raczej pierwsze zdanie i do konca, a nie do polowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org