piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
auto estetyka

Próbuję znalęźć firmę lub osobę w Łomży, lub okolicy, zajmującą się czyszczeniem i estetyką pojazdów. Kilka miesięcy temu widziałam gdzieś takie ogłoszenie. Chciałabym doprowadzić do porządku swój samochód, a w szczególności tapicerkę, bo wiadomo, tu się wylała kawa a gdzie indziej jakiś sok itp. Może ktoś z Was korzystał z usług tego typu firmy?. Czy w grę wchodzą tylko myjnie ręczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

tylko.
myjnia na wzgs. obok stacji cpn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Podłączam się do pytania - jaka myjnia w Łomży ma czyszczenie tapicerek, ale takie na prawdę sensowne.

Chcę odświeżyć fotele i boczki bo są już przybrudzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

No właśnie, też się podłącze....jakiś czas temu była reklama firmy odnawiającej lakiery samochodowe. Chodzi mi o tzw. auto-detaling ale pewnie w łomży same myjnie są ,bez odnowy lakieru....zostaje B-stok i W-wa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Hmmm..myślę, że brakuje w Ł "car-spa" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

wzgs nie polecam slyszalem jak czyszcza chyba ze lubicie miec plesn za jakis czas w calym samochodzie, jedzcie na nadnarwianska jak wracajac z jednaczewa to po lewej stronie dom i podworko auto odnowa myjnia parowa;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

No właśnie....przydałoby się prawdziwe CAR SPA, wkońcu w Łomży co by nie mówić mają ludzie różne fury i na pewno chętnie by skorzystali, mając porządne BMW czy Merca....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

jest auto detailing na szosie do Mezenina, przy polmozbycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

a jaka cena za upranie tapicerki siedzeń w aucie bez prania dywaników
na nadnarwiańskiej auto niejest mocno brudne poprostu oświeżenie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Gdzie dokładnie ten detaling przy polmo? Jakie ceny za usługi, jakies www mają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Jeżeli chodzi o pranie tapicerki, odświeżanie środka podaję kontakt do Mobilnej Myjni Parowej eco-para@wp.pl, działa na terenie Łomży i Warszawy wystarczy się umówić.

P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

http://www.g-force.pl/autodetaling/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

jedzcie na nadnarwianska tam jest w zaleznosci od tego jaki samochod i naprawde sie oplaca a nie jakies firmy eco cos ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

g-force akurat jest bardzo cienki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

nie pamiętam nazwy zakładu, znajduje się jak leci się na lasek jednaczewski -polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Jeśli ktoś potrzebuje prania tapicerki, wyczyszczenia wnętrza itp, proszę o meila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

yorker dawaj namiary na siebie za tydzień się odezwe jak bede w kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Tutaj https://4nano.pl/certyfikowane-studia/ jest lista certyfikowanych studiów detailingowych 4nano. Sprawdź ją sobie, może znajdzie się coś w okolicach Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Kocham luksusowe auta. Moim największym marzeniem jest po prostu Maserati!!!
___________________________________
http://pisaniepracmagisterskichgdansk.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto estetyka

Hej! Jeśli chodzi o auto detailing we Wrocławiu, to zdecydowanie polecam ProCare Auto Detailing. Korzystałam z ich usług, gdy miałam podobny problem z tapicerką i byli niesamowicie dokładni i profesjonalni. ProCare nie tylko zajął się czyszczeniem mojej tapicerki, ale również doprowadzili cały pojazd do stanu niemalże fabrycznego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org