czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Witam, tak jak w temacie chciałabym dowiedzieć się jakiego lekarza ginekologa polecacie do prowadzenia ciąży? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Jeśli prywatnie to doktor Sokół.

Jeśli na NFZ doktor Załęska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Dzięki za odp :) a w którym miejscu oni przyjmuja doktor Sokół i Załęska i w jakie dni oraz godziny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

osobiście polecam z doswiadczenia dr Załęską. Chodziłąm na nfz i własciwie nie narzekam. Zawsze jesli ma jakies watpliwosci czy jest zaniepokojona to wysyla do szpitala.


ZAŁĘSKA

Księcia Janusza I 15f
18-400 Łomża

tel 606 416 156
Godziny otwarcia:
W ramach ubezpieczenia:
Poniedziałek 10:00-16:00
Wtorek i Czwartek 8:00-15:00
Środa 13:00-18:00

Prywatnie:
Poniedziałek 16:00-18:00
Środa 18:00-20:00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

tylko nie piskorska! a Sokół i Załęska są ok. dobre opinie ma też Oleszczuk i Skrętek oraz Zaręba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Dr Sokół przyjmuje na ul.Ks.Anny
tel. 512 452 040

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

a w jakie dni i w jakich godzinach odnośnie Dr Sokół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Pijagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Na pewno w czwartki a inne dni do uzgodnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

tylko nie zareba chodzilam do niego na poczatku pierwszej ciazy i jest okropnie nastawiony na kase mowi nie wyraznie usg jest kilku sekundowe na pytania odp zbywajaco mozna zrozumiec tylko " 120 zl " a jak trafilam do szpitala i zadzwonilam do niego to nawet nie spytal dlaczego itd tylko zebym sie umowila na nastepna wizyte a jak po tym fakcie zmienilam lekarza na sokola i dopiero sie przekonalam co to lekarz prowadzacy ciaze badania dokladny opis wszystkiego na usg dokladna odp na wszystkie pytania watpliwosci itd super lekarz druga ciaze juz od poczatku prowadzil sokol i tez sie na nim nie zawiodlam podczas porodu trafilam za kazdym razem na jego dyzur dzwonil do poloznych i sie pytal o mnie pierwszy zakonczyl sie cesarka a drugi raz rodzilam sn po kazdym prodzie przychodzil i pytal jak sie czuje jak maluszek polecam naprawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Polecam dr Ściane prowadził mi dwie ciąże. Gabinet prywatny na Żeromskiego przyjmuje w poniedziałek,środa, piątek po rejestracji telefonicznej. Na fundusz Polowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Taki sam jest i Pijagin tez go polecam, zreszto co tu siedziwic koledzy ktorzy pracuja razem w tym samym szpitalu, trzymaja sie razem!!! chodzilem wraz z zona do Pijagina cała pierwsza i druga ciaze, bez watpienia godny polecenia. Malo ktory lekarz wyprasza przy jakimkolwiek badaniu wrecz przeciwnie tlumaczy jesli czegos nie zrozumialem i to mi sie podobalo, na wszystkie pytania odpowiadal i siedzi sie tyle ile trzeba. Jeden minus ze chodzi sie do niego prywatnie i nie przyjmuje na kase chorych. Żeby nie on nie mial bym takich wspamialych corek jak mam teraz :). Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

polecam dr Załęska, teraz prowadzi moją 2 ciążę, dokładna i profesjonalna lekarka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

dr Tomasz Sokół, polecam w czystym sumieniem! Przyjmuje prywatnie na ks Anny 27, w czwartki i piątki. Najlepiej umówić się wcześniej telefonicznie na konkretną godzinę, zazwyczaj są opóźnienia bo doktor jest dokładny i wyrozumiały i dzielnie odpowiada na wszelkie pytania hehe ale ja te opóźnienia traktuję na plus, świadczy to o dobrym traktowaniu pacjentek a nie tylko wypad po 3 minutach i oby kasę zgarnąć... Można Go męczyć wytrwale, nie poddaje się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

ja polecam swojego obecnego ginekologa ktory prowadzi mi ciaze i jest extra naprawde, i wie co robi to D. N. Tadeusz Oleszczuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Moi drodzy a możecie mi powiedzieć w jakich granicach wahają sie ceny wizyt prywatnych.
Z góry dziekuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

ja place 120 za kazda wizyte ale naprawde warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

A podasz mi nazwisko swego lekarza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

beauty lashes - mam dokładnie to samo zdanie o dr Zarembie ;) Wyraźnie słyszałam tylko kwotę do zapłacenia :D I też zmieniłam lekarza i więcej do Zaremby nie wrócę. Wg mnie jest stanowczo przereklamowany.

Drugą ciążę prowadził mi dr Skrętek na NFZ i choć wiem, że są o nim różne opinie, to ja byłam zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Ja polecam Zarembę- jedyny minus, że szybko mówi i niektórych rzeczy nie można zrozumieć.Odradzam Załęską bo co to za lekarz do którego dodzwonić się nie można a jak już po miesiącu się dodzwoni to jak się umówi to nie przychodzi wcale i znów telefon nie osiągalny tak miały moje dwie koleżanki z nią tragedia.
Spytam jeszcze dziewczyny a możecie podać numer do Sokoła i adres gdzie przyjmuję bo patrzę, że dużo ludzi go chwali.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

dr Sokół 80z

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Ja polecam Dr Sokoła. Prowadzi moją ciążę. Jest dokładny, cierpliwy, odpowie na każde pytanie, nie liczy czasu ile poświęca pacjentce. Wizyta kosztuje 90zł

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Moją ciążę prowadził dr Pijagin. Koszt wizyty (2 l temu) o ile dobrze pamiętam wynosił 90 zł. Byłam bardzo zadowolona i każda znajoma czy kobieta z rodziny również. Cierpliwie tłumaczy wszystko w czasie USG, zleca potrzebne badania w razie powikłań w trakcie ciazy kieruje do szpitala. W szpitalu odwiedza i dopytuje o stan swoich pacjentek, na bierzaco jest poinformowany o stanie swojej pacjentki i bez problemu udzieli informacji. Miłym zaskoczeniem było, gdy pojawił się na noworodkach by pogratulować po porodzie :)
Drugim ginekologiem godnym polecenia (z moich obserwacji w czasie dłuższego pobytu w szpitalu) jest dr Sokół. Myślę że dr Pijagina i dr Sokoła można śmiało do siebie porównać pod względem podejścia do pacjentek i sposobu wykonywania badań (tłumaczenia, opisywania czynności).
Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciazy u dr Załęskiej. JAk dla mnie jest za mało mówna. Często dopiero zapytana raczy opisac wyniki badan, których nota bebe wcześniej pacjentka nie widzi (dr odbiera je sama z laboratorium) dla mnie to niestosowne. Lekarz powinien sam udzielić informacji a nie ciągnięty za jezyk przez pacjenta. W czasie USG nic nie mówi po oczywiście jak pacjentka zapyta. Nie wiem jak to wygląda w czasie wizyty ciężarnej. Jak tak samo ta ja dziekuję za prowadzenie ciąży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

dr PIJAGIN, nie dość że super fachowiec, to również dobry człowiek. prowadził moją ciążę, ktora się skończyła cesarką. W razie wątpliwośći kieruje na inne badania. nawet teraz gdy do niego dzwonię, to zawsze poświęci mi swój czas, a nie jak inni...nie widze Pani, to nic nie powiem. Dr bardzo ludzki, co się zdarza rzadko, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Dla mnie dr Pijagin był wzorowym ginekologiem do czasu, niestety zawiodłam sie na nim bardzo i to w momencie gdy nadszedł czas porodu... ale odnośnie wizyt u niego wszystko jak najbardziej ok.
Moje dziecko na świat przyjął dr Sokół za co jestem mu bardzo wdzięczna i teraz przy drugiej ciąży nie będe mieć wątpliwości gdzie się udać na wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Dr Pijagin jest w porządku? Pewnie tylko prywatnie. Ja niestety niedawno trafiłam na jego dyżur w szpitalu. Nie miał ochoty w ogóle ze mną rozmawiać, badał mnie zły, przez sekundę i z wielką łaską, nie raczył mnie poinformować, co mi dolega, sama musiałam o wszystko dopytać, a odpowiadał półgębkiem, od niechcenia, półsłówkami. Prywatnie może i jest ok, ale za darmo na dyżurze to kawał gbura. Miałam wrażenie, że był na mnie wściekły, że mu d... zawracam o 21.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Aj ile ludzi tyle gustów jak to mówią "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził" Nie oszukujmy się każdy prywatnie to jest dobry i miły.Naprawdę dobrego oddanego lekarza który by był w 100% taki jaki powinien być nie znajdziemy raczej.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Z czystym sercem polecam dr.Nizika,ciąże zagrożone,problemy z zajściem w ciążę.Jego doświadczenie i profesjonalne podejście jest w Łomży mało porównywalne do wielu innych lekarzy.Fakt ,że przyjmuje jedynie prywatnie,ale warto.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

a ja polecam tylko dr Zarembe, pełny profesjonalista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Ja mogę polecić świetnego ginekologa do prowadzenia ciąży z Wrocławia: http://www.maciejzalewski.pl/poloznictwo-prowadzenie-ciazy Więcej o usłudze oferowanej przez gabinet można przeczytać na podanej stronie. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry GINEKOLOG do prowadzenia ciąży

Weronika a nie możesz polecić jakiegoś z Paryża ? Też by się przydało. Tylko który co zapłaci ? Ten naiwniak z Wrocławia myśli że zaraz całą Polska się do niego zgłosi. A tu kasa wywalona w błoto. Odradzam tego wrocławianina skoro posuwa się do takiej krypto reklamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org