sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1& dla ŁKS Łomża

Początek roku to czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Wszyscy kibice, którzy chcą wesprzeć Łomżyński Klub Sportowy 1926 mogą to uczynić przekazując 1% swojego podatku. Za pośrednictwem Fundacji Studenckiej "Młodzi-Młodym" ŁKS w końcu uzyskać dodatkowe środki.
Przy wypełnianiu PIT-u za 2012r., należy w części "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego" w rubryce "NUMER KRS" wpisać numer 0000270261. Następnie w rubryce "Informacje uzupełniające" umieścić wpis "ŁKS Łomża 1834" i zaznaczyć X w rubryce "Wyrażam zgodę".
http://lks.lomza.pl/index.php/aktualnoci-lks-1926-lomza/337-przeka-1-podatku-na-ks.html


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża

Miało być: 1 % dla ŁKS Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

Legionovia Legionowo 11 - 2 ŁKS (2013 rok) . Dziekuje nie mam pytan.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża

dvw - no i? Co wynik sparingu ma do oddania 1%-ta na Klub?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

dla MŁKS to bym oddał, bo uważam że lepiej stawiać na przyszłość czyli dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża

pool - No niestety, MŁKS nie może zbierać jednego procenta, ale zawsze możesz wpłacić jakąś kwotę na cele tego stowarzyszenia i w taki sposób im pomóc.
Ps. Oddając 1% na ŁKS, chciał nie chciał, ale też wspierasz młodzież, bo chciałbym zauważyć, że na chwilę obecną w pierwszym zespole ŁKS-u gra... 12 wychowanków klubu. (wychowanek, to taka osoba, która gra w danym klubie od dziecka).
Jak będziemy mieli kiedyś stabilny finansowo klub w dodatku grający w wysokiej lidze, to dzieciaki będą się garnęły do gry w piłkę, a oddając 1% na ŁKS, pomagasz mu być stabilniejszym finansowo niż jest w chwili obecnej.
Mimo wszystko zachęcam do oddania 1% na bądź co bądź SWÓJ klub.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

Super że w końcu można oddać 1% na ŁKS! Ja swój oddam na pewno i mam nadzieję, że tak samo postąpią inni. Najlepsze jest to, że nie robiąc zupełnie NIC, można wesprzeć ŁKS.
Mój procent macie na bank a i znajomych namówię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

Ciekawe że taka pseudoreklama ŁKS Łomża może tu mieć miejsce... co tu wspierać? Dary losu zróbcie,jakie miasto taki klub,lepiej nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża

joanna12, dla Ciebie jest to pseudo reklama, uważasz że nie ma co wspierać itp. Ty nie widzisz żadnych wartości, jakie młodzież zbiera poprzez uprawianie sportu. Ty za pewne masz inne priorytety w życiu i ja to szanuję, nie rozumiem tylko, dla czego Ty nie szanujesz wartości innych? Czyżby Twoje były najważniejsze? Nie chcesz, nie oddawaj 1% na ŁKS. Jest wiele innych fundacji BARDZIEJ potrzebujących pieniędzy niż ŁKS i na nie możesz oddać Swój 1%. My robimy swoją reklamę, bo ten Klub potrzebuje pieniędzy jak ryba wody...
A co do reklamy 1% poprzez forum i nie kasowania jej przez admina... Widzisz, admin najwyraźniej chce w ten sposób pomóc ŁKS-owi w promowaniu jego akcji, bo czym klub stabilniejszy finansowo, tym lepiej dla ludzi. Dla Ciebie pewnie nie, ale dla młodych chłopaków chcących rozwijać się poprzez trenowanie piłki nożnej - NA PEWNO TAK!
Czym wyżej ŁKS będzie grał, czym więcej pieniędzy będzie miał, tym lepiej dla Łomżyńskiej społeczności. Być może i dla Ciebie też, tylko jeszcze o tym nie wiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

Tak,teraz już mnie oświeciłeś. Na prawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

W "cel" prosimy wpisywać "ŁKS Łomża 1834" (bez 1926). Przez nieuwagę poszła pierwsza wersja grafiki, która jest niewłaściwa.
CEL - "ŁKS Łomża 1834"
http://lks.lomza.pl/index.php/aktualnoci-lks-1926-lomza/337-przeka-1-podatku-na-ks.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

Wspieraj lokalny zespół, kupuj lokalny browar ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1% dla ŁKS Łomża



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

najpierw poprawcie tabelę 3 ligi bo nie macie aktualnej od paru miesięcy,wprowadzacie ludzi w błąd

vesania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1& dla ŁKS Łomża

Najpierw poprawimy a później przekażesz ten jeden procent? Tak to mam rozumieć?
Ps. Przecież ŁKS 1926 Łomża jest na dobrym miejscu - czwartym ze stratą 3 punktów do Olimpii Zambrów i Olimpii 2004 Elbląg, oraz ze stratą jednego punktu do Mrągovii Mrągowo. Nie wprowadzamy nikogo w błąd. Nie mamy na Naszej stronie ani mniej ani więcej punktów niż ich zdobyliśmy.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org