sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Proszę o recenzje lub ewentualnie kontakt na e-meil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

....albo ogień, albo woda...
...albo dobrze, albo tanio....


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

stolarz na Starej Łomży 516-011-216

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Nie polecam Taraszkowskiego - szkoda nerwów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Polecam Inter-Meble Smugarzewski
Jakość bardzo w porządku, co do ceny można się dogadać i w ostatecznym rozrachunku wychodzi atrakcyjna oferta.
Ja kilka razy zamawiałem i za każdym razem byłem zadowolony.
Punkt mają na Woj.Polskiego przy skrzyżowaniu z Sikorskiego. Namiary znajdziesz w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Polecam Romana Truszkowskiego 506110848. Solidny i konkretny. Jestem zadowolona z kuchni i szafy, którą dla mnie wykonał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Nigdy nie będzie dobrze i tanio... Albo robi się dobrze i za pracę się płaci, albo się bierze taniego fachowca i później wychodzą różne kwiatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Można wiele rzeczy zrobić wkładając w to solidną pracę, jednak ta zostanie zniweczona marną jakością użytych materiałów do danego wyrobu. Mebel na zamówienie może być tani i złej jakości pomimo dobrej i fachowej pracy zastosowanej przy jego wyrobie, może być też drogi i bublowaty z powodu tandetnego wykonania. Istotne są tu jakość zawiasów, prowadnic, zamków tudzież różnych uchwytów i innych teleskopów....


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Pan Waldek, z ul. Woziwockiej. Robi szybko i solidnie i za przyzwoite ceny.
Te. 602-769-551.
Robił mi kuchnie i szafe na wymiar, bardzo szybko. Jest kreatywny, ma dobre pomysły, potrafi doradzić. Jestem bardzo zadowolona.
Polecam Pana Waldka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

i ja polecam Waldka Chilińskiego z Woziwodzkiej. mnie robił łóżko ;-) polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Ja polecam Franciszka Kopańczyka on ma zakład gdzieś w okolicy Łomży robi suuper meble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Ja również zamawiałam meble u p. Waldka Chilińskiego. Bardzo solidny stolarz. Doradzi, podpowie.... Jeśli robić meble na wymiar, to tylko u niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Również polecam Pana Waldka Chilińskiego z Woziwodzkiej. Robił mi już kilka rzeczy, zawsze dobrze doradzi, meble są solidnie i porządnie zrobione, a o to głównie chodzi. Poza tym świetny i przyjazny kontakt, a nie jak z częścią wykonawców, którzy robią problemy na każdym kroku.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Bardzo Wam dziękuję za poradę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

I.K.E.A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

na waszym miejscu nie robilbym juz mebli na wymiar, 21.12.2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

tak tylko podajcie ceny za te meble na zamówienie - nie jednemu szczeka opadnie po uzyskaniu takiej informacji i pozostanie przy tym stołku co ma.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

podpisuję się pod Tupik iem.Jakie są ceny??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

tak tylko podajcie ceny za te meble na zamówienie - nie jednemu szczeka opadnie po uzyskaniu takiej informacji i pozostanie przy tym stołku co ma.

Tupik

Tupik ceny są jakie są bo to są meble na wymiar, idź do sklepu i porównaj jakość. szukałem łóżka w sklepie i okazało się, że bez materaca w sklepie są droższe jak od stolarza razem z materacem, a jakość bez porównania, nie jakiś badziew z ikea

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

sloneczko1191 umów się ze stolarzem a się dowiesz, cena zależy od tego co zamawiasz więc nikt poza stolarzem nie odpowie na Twoje pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

no to konkretnie podajcie ceny . Czy to jakas tajemnica czy co?

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Nie podadzą...nie chcą odstraszać potencjalnych klientów :D

Mi jakiś czas temu robiono szafkę...najpierw miało być tyle i tyle a potem wyszło drożej...dwa miesiace na nią czekalam bo ci co ją robili "złapali kilka srok za ogon" i tak diablili trochę tu, trochę tu....kupa nerwów tylko...;\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Ja wiem, że ta firma robi bardzo tanio meble na wymiar: http://www.bakpol.pl/ Generalnie mąż w ostatnim czasie zamawiał tam szafki i stół do swojego warsztatu i jesteśmy zadowoleni - bardzo solidne no i co najważniejsze nie kosztowały wiele ;) Sporo dzięki temu zaoszczędziliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

ceny konkretnych mebli wahają sie w zależności od tego jakie mają mieć wyposażenie, zawiasy, dodatkowe bajery itp. moja mała kuchnia bez szafek wiszących z obudowaną lodówką i zabudowaną płytą, piekarnikiem i zmywarką kosztowała 5 tyś. teściów kuchnia niemal 2razy taka kosztowała około 10 tyś. z czego u nich fronty są sporo droższe niż moje. dlatego trzeba umawiać sie konkretnie ze stolarzem na wyceny indywidualne. i określić co chcemy itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

U mnie robił sypialnię i przedpokój p. Sokołowski z Konarzyc.
W sypialni łoże i meble, jesteśmy bardzo zadowoleni,doradzi, robi projekt uzgadnia z klientem,jest bardzo terminowy,w trakcie montażu nie bałagani, sprząta po sobie.Jakość super,cena umiarkowana,możliwość negocjacji.
Jesteśmy b. zadowoleni.Komukolwiek poleciłem,również był zadowolony.
POLECAM! Namiary mogę podać.A tak naprawdę nie ma tanio i b.dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

os model kupiski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Bartomeble. Wpisz w wyszukiwarkę wyskoczą Ci namiary. Polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Dla podniesienia konkurencji ja też pochwalę się pewnym kontaktem, który mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Oki skoro tak to podniosę i ja konkurencje w polecę www.allemeble.com. Im więcej możliwości tym lepiej dla klientów, chyba się z tym zgodzicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Niestety meble na wymiar trudno jest zrobić tanio, sama planowałam takie u siebie i koszt wyszedł dwa razy większy niż gdybym zdecydowała się na kupienie podobnych w salonie meblowym. Może jeśli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiednich dla siebie w salonach, to warto jeszcze poszukać w sieci, np. na tego typu stronachhttp://www.promarkmeble24.pl/category/zestawy-wypoczynkowe można znaleźć całe zestawy za całkiem przyzwoite pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Trolle spadac z tego forum cioty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Szukam mebli do mojego wyjątkowego, niewymiarowego miszkanka :) Przyjaciółka poelcała mi firmę Ars Cracovia (http://www.arscracovia.com/) Słyszał ktoś o niej? Może ktoś korzystał już ich usług? Jako, że cały czas jestem w fazie szukania, możecie mi polecić także inne firmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Wydaje mi się, ze najlepiej zamawiac meble przez internet np tu http://www.galameble.com/meble-modulowe Mają bardzo duży wybór nowoczesnych i dobrych jakościowo mebli. Myślę, ze każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja od dawna kupuje tylko online bo w sklepach stacjonarnych w moim mieście wybór jest nikły a ceny kosmiczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

ja robię dobre i tanie meble na wymiar, pomiar i wycena gratis 535810066

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Hmm... A czy uważacie, że takie meble aldo będą dobrym wyjściem? Poszukuję właśnie sprawdzonych mebli do pokoju dziecięcego. Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie.

Rzeczywistość jest do wytrzymania, gdyż niecała dana jest w doświadczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Zobacz stronę oliveo.pl. Mają bardzo fajne meble i robią także na zamówienie lóżko domek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Może w gorlicach kupują ten badziew ale my nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org