piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Proszę o recenzje lub ewentualnie kontakt na e-meil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

....albo ogień, albo woda...
...albo dobrze, albo tanio....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

stolarz na Starej Łomży 516-011-216

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Nie polecam Taraszkowskiego - szkoda nerwów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Polecam Inter-Meble Smugarzewski
Jakość bardzo w porządku, co do ceny można się dogadać i w ostatecznym rozrachunku wychodzi atrakcyjna oferta.
Ja kilka razy zamawiałem i za każdym razem byłem zadowolony.
Punkt mają na Woj.Polskiego przy skrzyżowaniu z Sikorskiego. Namiary znajdziesz w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Polecam Romana Truszkowskiego 506110848. Solidny i konkretny. Jestem zadowolona z kuchni i szafy, którą dla mnie wykonał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Nigdy nie będzie dobrze i tanio... Albo robi się dobrze i za pracę się płaci, albo się bierze taniego fachowca i później wychodzą różne kwiatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Można wiele rzeczy zrobić wkładając w to solidną pracę, jednak ta zostanie zniweczona marną jakością użytych materiałów do danego wyrobu. Mebel na zamówienie może być tani i złej jakości pomimo dobrej i fachowej pracy zastosowanej przy jego wyrobie, może być też drogi i bublowaty z powodu tandetnego wykonania. Istotne są tu jakość zawiasów, prowadnic, zamków tudzież różnych uchwytów i innych teleskopów....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Pan Waldek, z ul. Woziwockiej. Robi szybko i solidnie i za przyzwoite ceny.
Te. 602-769-551.
Robił mi kuchnie i szafe na wymiar, bardzo szybko. Jest kreatywny, ma dobre pomysły, potrafi doradzić. Jestem bardzo zadowolona.
Polecam Pana Waldka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

i ja polecam Waldka Chilińskiego z Woziwodzkiej. mnie robił łóżko ;-) polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Ja polecam Franciszka Kopańczyka on ma zakład gdzieś w okolicy Łomży robi suuper meble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Ja również zamawiałam meble u p. Waldka Chilińskiego. Bardzo solidny stolarz. Doradzi, podpowie.... Jeśli robić meble na wymiar, to tylko u niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Również polecam Pana Waldka Chilińskiego z Woziwodzkiej. Robił mi już kilka rzeczy, zawsze dobrze doradzi, meble są solidnie i porządnie zrobione, a o to głównie chodzi. Poza tym świetny i przyjazny kontakt, a nie jak z częścią wykonawców, którzy robią problemy na każdym kroku.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Bardzo Wam dziękuję za poradę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

I.K.E.A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

na waszym miejscu nie robilbym juz mebli na wymiar, 21.12.2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

tak tylko podajcie ceny za te meble na zamówienie - nie jednemu szczeka opadnie po uzyskaniu takiej informacji i pozostanie przy tym stołku co ma.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

podpisuję się pod Tupik iem.Jakie są ceny??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

tak tylko podajcie ceny za te meble na zamówienie - nie jednemu szczeka opadnie po uzyskaniu takiej informacji i pozostanie przy tym stołku co ma.

Tupik

Tupik ceny są jakie są bo to są meble na wymiar, idź do sklepu i porównaj jakość. szukałem łóżka w sklepie i okazało się, że bez materaca w sklepie są droższe jak od stolarza razem z materacem, a jakość bez porównania, nie jakiś badziew z ikea

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

sloneczko1191 umów się ze stolarzem a się dowiesz, cena zależy od tego co zamawiasz więc nikt poza stolarzem nie odpowie na Twoje pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

no to konkretnie podajcie ceny . Czy to jakas tajemnica czy co?

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Nie podadzą...nie chcą odstraszać potencjalnych klientów :D

Mi jakiś czas temu robiono szafkę...najpierw miało być tyle i tyle a potem wyszło drożej...dwa miesiace na nią czekalam bo ci co ją robili "złapali kilka srok za ogon" i tak diablili trochę tu, trochę tu....kupa nerwów tylko...;\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Ja wiem, że ta firma robi bardzo tanio meble na wymiar: http://www.bakpol.pl/ Generalnie mąż w ostatnim czasie zamawiał tam szafki i stół do swojego warsztatu i jesteśmy zadowoleni - bardzo solidne no i co najważniejsze nie kosztowały wiele ;) Sporo dzięki temu zaoszczędziliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

ceny konkretnych mebli wahają sie w zależności od tego jakie mają mieć wyposażenie, zawiasy, dodatkowe bajery itp. moja mała kuchnia bez szafek wiszących z obudowaną lodówką i zabudowaną płytą, piekarnikiem i zmywarką kosztowała 5 tyś. teściów kuchnia niemal 2razy taka kosztowała około 10 tyś. z czego u nich fronty są sporo droższe niż moje. dlatego trzeba umawiać sie konkretnie ze stolarzem na wyceny indywidualne. i określić co chcemy itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

U mnie robił sypialnię i przedpokój p. Sokołowski z Konarzyc.
W sypialni łoże i meble, jesteśmy bardzo zadowoleni,doradzi, robi projekt uzgadnia z klientem,jest bardzo terminowy,w trakcie montażu nie bałagani, sprząta po sobie.Jakość super,cena umiarkowana,możliwość negocjacji.
Jesteśmy b. zadowoleni.Komukolwiek poleciłem,również był zadowolony.
POLECAM! Namiary mogę podać.A tak naprawdę nie ma tanio i b.dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

os model kupiski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Bartomeble. Wpisz w wyszukiwarkę wyskoczą Ci namiary. Polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Dla podniesienia konkurencji ja też pochwalę się pewnym kontaktem, który mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Oki skoro tak to podniosę i ja konkurencje w polecę www.allemeble.com. Im więcej możliwości tym lepiej dla klientów, chyba się z tym zgodzicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Niestety meble na wymiar trudno jest zrobić tanio, sama planowałam takie u siebie i koszt wyszedł dwa razy większy niż gdybym zdecydowała się na kupienie podobnych w salonie meblowym. Może jeśli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiednich dla siebie w salonach, to warto jeszcze poszukać w sieci, np. na tego typu stronachhttp://www.promarkmeble24.pl/category/zestawy-wypoczynkowe można znaleźć całe zestawy za całkiem przyzwoite pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Trolle spadac z tego forum cioty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Szukam mebli do mojego wyjątkowego, niewymiarowego miszkanka :) Przyjaciółka poelcała mi firmę Ars Cracovia (http://www.arscracovia.com/) Słyszał ktoś o niej? Może ktoś korzystał już ich usług? Jako, że cały czas jestem w fazie szukania, możecie mi polecić także inne firmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Wydaje mi się, ze najlepiej zamawiac meble przez internet np tu http://www.galameble.com/meble-modulowe Mają bardzo duży wybór nowoczesnych i dobrych jakościowo mebli. Myślę, ze każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja od dawna kupuje tylko online bo w sklepach stacjonarnych w moim mieście wybór jest nikły a ceny kosmiczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

ja robię dobre i tanie meble na wymiar, pomiar i wycena gratis 535810066

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Hmm... A czy uważacie, że takie meble aldo będą dobrym wyjściem? Poszukuję właśnie sprawdzonych mebli do pokoju dziecięcego. Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie.

Rzeczywistość jest do wytrzymania, gdyż niecała dana jest w doświadczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Zobacz stronę oliveo.pl. Mają bardzo fajne meble i robią także na zamówienie lóżko domek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobrze i tanio meble na wymiar?

Może w gorlicach kupują ten badziew ale my nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org