sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Makijaż sylwestrowy

Kogo możecie polecić i jak cenowo ? Wiem, że zaraz krzykniecie, że temat był, ale ... szukam czegoś aktualnego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

A nie lepiej bylo by gdybyś sama sobie zrobiła tzn umalowała się... Przecież to nic trudnego ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

onaa23 ma racje sama się umaluj i taniej ci wyjdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

Wiadomo, ale nie będzie się trzymał całą noc..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

jak kupisz porządne kosmetyki to powinien się trzymać cala noc, ewentualnie kup utrwalacz do makijażu, wtedy będzie się trzymał jeszcze w nowy rok. cena utrwalacza jest niższa niż zrobienie jednorazowo makijażu a takie coś napewno przyda się jeszcze nie raz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

a to żebyś szybciej znalazła o co chodzi z tym utrwalaczem

http://allegro.pl/nc-kryolan-fixer-spray-utrwalacz-makijazu-gratis-i2812645013.html

http://allegro.pl/kryolan-fixer-400ml-krem-do-rak-30-ml-gratis-i2809797803.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

A możesz jeszcze polecić co najlepiej zakrywa niedoskonałości ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

korektor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

No to akurat wiadomo, że korektor :) bardziej chodziło mi o jakiś podkład, który ładnie zakryje niedoskonałości i nie zrobi efektu maski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

Revlon Colorstay. To moim zdaniem najlepszy podkład z tych "możliwych" cenowo. Idealnie kryje bez efektu maski. Na allegro najlepiej zamówić, bo jest o wiele taniej i posłuży Ci na długo. Baza pod makijaż, dobry podkład a do tego baza pod cienie, utrwalacz i makijaż będzie Ci się trzymał idealnie całą noc. Moim zdaniem lepiej zainwestować w kosmetyki, których będziesz używała przez dłuższy czas, niż wybrać się jednorazowo do kosmetyczki.
Sama metodą prób i błędów nauczyłam się perfekcyjnie wykonywać makijaż i nie korzystam już z usług kosmetyczek nawet na większe wyjścia. Nie trzeba tych bardzo drogich specyfików, bo czasami te tańsze są prawdziwymi "perełkami" wśród kosmetyków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

Dzięki wielkie za radę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

Najlepszy podkład to nivea beauty lift jak spróbujesz już żadnego nie kupisz problem, że trudno go zdobyć kolor Amber 060. Kosztuje 20 zł oryginalny z Anglii. Kupiłam z firmy ambras a wcześniej z allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

A makijaż to polecam zrobic u Pani Edyty na Mazowieckiej 668235209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

Byłam tam ostatnio. Super robi makijaż:) warto

Masz w kuchni panele podłogowe ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż sylwestrowy

To osoba prywata czy pracuje w salonie?
Znacie dokładny adres?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org