czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podnosnik koszowy

Witam, czy wiek ktos moze gdzie mozna wynajac podnosnik koszowy w Łomży lub okolicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Potrzebujesz podnośnik koszowy czy może zwyżke samojezdną,bo jeśli zwyżke to mam z podestem 1,3 szer x 3,5 dł x 9,5 wysokość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

moze byc i zwyzka bo potrzebuje do wycinki drzew. Jakis kontakt na priv mozna do ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

spoko wyślij mi namiar na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

r.grotkowski@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

to podaj mi swoj mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

ok, zaraz napisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Tutaj masz ciekawą ofertę podestyruchome.pl Możesz albo kupić podnośnik albo wynająć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Ja niedawno kupowałem podnośnik typu U od firmy HRM w dobrej cenie. Na stronie hrm.com.pl można poczytać o parametrach. Mój podnośnik ma udźwig do 2 ton, wysokość podnoszenia do 970 mm. Wystarcza mi w zupełności. Dobry kontakt z firmą co do realizacji zamówienia, można się łatwo porozumieć przez tel.

dawid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Ja kiedyś korzystałem z wynajmu podnośników koszowych od Dabat Wrocław www.dabat.pl Bardzo profesjonalna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Ja kiedyś korzystałem z wynajmu podnośników koszowych od Dabat Wrocław http://www.dabat.pl/ Bardzo profesjonalna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy


Ja kiedyś korzystałem z wynajmu podnośników koszowych od dabat Bardzo profesjonalna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

witam. potrzebny podnosnik koszowy do zawieszenia baneru 2m x8m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

tel 888899888

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

NAPISAŁEM SMS. PROSZE O ODP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

ktos cos w tym temacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

To i on ci smsem przyśle podnośnik, mało poważny z ciebie gość. A druga rzecz to ile ten baner waży?, 8 m szer i ty go chcesz podnośnikiem montować?, jaka wysokość?

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

2x4 baner a nie stelaz z banerem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

7-8 m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Moge ci drabine pożyczyć taka 3 stopniowo. Wejdziesz gdzies na metr od ziemi 😂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podnosnik koszowy

Jeśli szukacie podnośnika do swojej firmy, to zawsze powinniście stawiać na najbardziej sprawdzonych dostawców. Dzięki temu unikniecie ewentualnych problemów chociażby przy serwisie. Trafiłem jakiś czas temu na katalog Gizo i wydaje mi się to ciekawym wyborem. Sam cenię sobie polskie firmy, które działają na rynku krajowym od lat, bo to świadczy o wysokiej jakości ich usług. Zresztą z chęcią poznam Wasze zdanie na ten temat, zarówno jeśli chodzi o podnośniki, jak i inne maszyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org