niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak pokochać swoją teściową??

Macie jakąś receptę na to?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Myśleć że kiedyś i tak umrze? ;)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

ale ona ma się jak narazie całkiem nieźle... a i dodam że z nią mieszkam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

tysciowom, to ja jusz nie dugo bendem i siem nie martfie, bo mnie fszyscy kohajom!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

najlepiej niech ona Ciebie pokocha ;) a Ty tylko odwzajemnij jej uczucia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Hmm to może pokaż jaki kochany zięć jesteś? To się odczepi choć na trochę ;)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

ale ja jestem synowom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

hahahhah;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

to jest niemozliwe!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

a miałam nadzieję że jednak jest i coś mi poradzicie w tej kwestii..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Z doświadczenia powiem (ale nie własnego), że wyczuj jaki ma stosunek do własnego syna i wtedy traktuj go tak samo :P Pomyśli żeś bratnie dusze :D

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Za "zięcia" z góry przepraszam ;) Nie określiłaś się :)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Omania powszechnie szanowana Kobieto a gdzie są Twoi rycerze przy boczni???? Coś staruchy nie bronią Twego honoru w necie:))))) Święta nie jesteś snobko:))))) nie mszczę się to TY masz z kolesiami pierwotne instynkty:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Teściowa też człowiek.Przekonasz się jak sama nią zostaniesz.A teraz...może kup własne mieszkanie czy dom.Będziesz "paniom" u siebie a i teściowa odetchnie:)Pozdrawiam obie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Brawo Miśka! Mimo że mi do bycia teściową jeszcze daleko ale podzielam Twoje zdanie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Paaamiętaj Teściowaaa to Twój wróg.Słyszałem nieraz opowieści o jaka moja mama fajna,lecz nie trwało to długo.Potem zmieniali zdanie,wytykanie,nierób tego lub tamtego.Najlepiej jak mieszka się osobno bez żadnych rodziców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

ugotuj dla "mamusi" zupy grzybowej, przecież wszystkie grzyby ją jadalne, wprawdzie niektóre tylko raz w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

a ja tam lubię swoją teściową ;)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

tesciowa to obca baba.... czyli nie da się jej pokochać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

Teściowa to dobro konieczne. Ja za swoją też nie przepadam, ale staram się tolerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

najlepsza teściowa to taka na 102, tzn. 100 metrów od domu i 2 metry pod ziemią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

synowa Ty jezdeś?

to zrup tak; podglondnij co ona, no ta tysciowa lubieje robić.
na drutah robi, to Ty siem naucz tysz!

gzondke uprawia? Ty tysz!

syna pszytuli, to Ty tesz!

a łona zobaczy, ze Ty to fszystko lepiej robisz, to do niej dotsze, że Cie naumniała!

i siem ftedy otczepi ot Ciebie, do niej dotsze, ze sem synofom wyhowała!

a jak to do niej nie dotsze, to dopiero ftedy gszybami jom potraktuj, tylko siem upefnij, zem fszyscy fiedzom, ze to ona te gszyby marinowła!

i za tom porade 5 zl nie pszelewaj na konto co tamuj podali, a myślem, ze fanka sfoje konto na 1-rzym mniejscu fstawiła, coby Jej po tę 5 złotech
przydasiu dafało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

zapamiętaj sobie: teściowej nie da się kochać, ja można co najwyżej tolerować! ale i z tym bywa ciężko. A jak z nią mieszkasz to moje kondolencje. Nie wyobrażam sobie takiego "układu"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

a najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to że ona nie zje tego co ja zrobie nie zje tego co ja kupie a jak JA nie chce zjeść tego co ona ugotuje to jest wielkie halo i ogromny foch... tragedia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

To nic nie kupuj, nic nie gotuj i jedz co ona robi :D
Oszczędność czasu i pieniędzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

co to jest ropucha i sto żabek?

teściowa wieszająca firanki hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

haha a słyszeliście to:
Czym się różni teściowa od starego poloneza?
- niczym bo jedno i drugie trzeba trzasnąć żeby się zamknęło!

Najlepiej wagę wskaże waga elektroniczna


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

jak ja by na to elektroniczno wage wlazła, to by sie jej układy scalone popaliły!

najlepsiejsza waga to tam, gdzie wyngiel sprzedajom!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

kaszusza jak ci u teściowej źle to porozmawiaj z mężem co lubi jego matka, zawsze można się dogadać , szanuj ją tak jak swoich rodziców, kochać jej nie musisz, bądź miła i tyle , a jak się czepia to zapytaj wprost czego od ciebie oczekuje, bedzie dobrze, a w końcu kiedyś pójdziesz na swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

MOTYL62 ma racje . Powiem tak teściowej ciężko się pogodzić z tym że syn nie jest już sam uważają że takie świeżo upieczone synowe nic nie wiedza i starają się im doradzać (szczerze na dłuższą metę to jest denerwujące )ta nadopiekuńczość kontrolowanie TE NAJCZĘŚCIEJ WIDZIANE NAJMNIEJ KOCHANE A TE NAJRZADZIEJ WIDZIANE NAJBARDZIEJ KOCHANE I TO JEST PRAWDA najlepiej to iść na swoje dla świętego spokoju i niezależności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

propranolol 3 razy/d po 1 i/lub hydroksyzyna 1/d. Pokochasz każdego, nawet teściową. Niestety oba na receptę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

hehe to teściową można pokochać??:) a ja myślałem że teściowa jest od tego żeby jak najszybciej jej się pozbyć;)

wesela Wrocław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

A ja uważam swoja teściową za skarb!
No a że skarby maja to do siebie, że im dłużej i głębiej leża pod ziemią, tym cenniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

a kto tobie kaze ja kochac?? szanuj ja i zachowaj dystans!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pokochać swoją teściową??

kaszusza do niczego sie nie zmuszaj szacunek owszem należy się każdemu ale to ma działać w dwie strony. myślę ze wychodzisz z błędnego założenia że musisz ja pokochać ,nie musisz i najpewniej nigdy sie tak nie stanie z tego co piszesz widać że lekko nie jest. zdrowy dystans to najlepsza recepta .za bardzo sie nie oddalać ale i nie dać wejść sobie na głowę by nie stracić poczucia własnej wartości!pamiętaj synowa córką nigdy nie będzie musisz miec realistyczne oczekiwania!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org