sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urząd Pracy

Czy ktoś rejestował sie teraz w Urzedzie pracy? Jak z kolejkami? O której trzeba być zeby sie zarejestować???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

człowieku, daj na luz z tą rejestracją. W czym ci to pomoże....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

idź o 12-13, prawie nikogo nie ma, łaski nie robią, że zarejestrują,

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

z rejestracją jest tragicznie, 20 numerków na cały dzień a juz przed 8.00 nie ma ani jednego, ja chodziłam do kierowniczki i to ona mnie wcisnęła w kolejke.
Ale co z tego UP nie załatwi ci pracy, szukać trzeba samemu zatrudnienia, wstawiasz sie co 3 miesiące po podpis i nic poza tym. Bo nie ma pracy dla wykształconych ludzi :P

... bo jesteśmy tu po to aby żyć wedle naszego uznania i w zgodzie z naturą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

UP powinien nazywać się Urzędem Bezrobocia. Zarejestruj się, teraz dostali kasę UE to cię rzucą na interwencję za 300zł do sprzątania ulic jak mojego znajomego. Albo idz do doradcy zawodowego, ona/ona poradzi Ci jak znaleść pracę i da Ci bezcenne wskazówki. AHA, NAJWAŻNIEJSZE STRZEŻ SIĘ STARYCH BAB OK. 50 Z EPOKI PRL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Najlepiej iść tak około 5-6 rano, wtedy spokojnie można dostać numerek. po 6 już jest bez szans bo numerków jest około 20 i połowa osób się nie dostaję bo są takie długie kolejki. Ostatnio sama się rejestrowałam i byłam tam przed 6 a dostałam 12 numerek:) Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Nie przesadzajcie z tym rannym wstawaniem...Uważam, że wystarczy być przed 7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Zalezy jakiego dnia.. Moja siostra przyszła pod zatrudniak między 6 a 7 i była 30. Załapała - się bo numerków jest 36 z tego co mi mówiła....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

w wakacje było możliwych tylko 20 teraz może zwiększyli liczbę

... bo jesteśmy tu po to aby żyć wedle naszego uznania i w zgodzie z naturą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Łomżyński urząd, przy nadmiarze swoich pracowników i w tej dotychczasowej formule absolutnie nie zdaje egzaminu. Nie zajmuje się tym, czym powinien, czyli organizacją zatrudnienia. Chyba że dla swoich. Wystarczy popatrzeć na wykaz pracowników, ich nazwiska, i wszystko jasne. Zarejestrować się jednak trzeba, chociażby na ubezpieczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Wiem ze o pracy nawet nie ma co marzyć, ale chodzi bardziej o ubezpieczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

beknąć można tym ubezpieczeniem .UP powinien być zredukowany do ok. 1/4 pracowników. Oczywiście stare komunistki WON.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Skandal i Hańba!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

sam byłem świadkiem jak kobiety które rejestrują idąc same brały po 2 numerki z automatu żeby się chyba nie przepracować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

to nadaje się jedynie do gazet ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

chyba do sprawy dla reportera


________________
drzwi wewnętrzne wrocław
drzwi zewnętrzne wrocław

https://torebka-damska.pl/
https://www.toparchitektura.pl/wiaty-przystankowe.html
https://fts.pl/category/akcesoria-plecaki-vans
https://fts.pl/category/odziez-vans-bluzy-vans
https://fts.pl/category/odziez-vans-t-shirty-vans


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

może dla kogoś znajomego brały
a reszta co prawda to prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

bandyci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

smoluchy !!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

dziadostwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

No dobrze, a gdzie jest w takich skandalicznych sytuacjach dyrekcja!? Ten urząd musi być, ale nie może funkcjonować na takich zasadach. Jedyne wyjście - zmienić dyrekcję i rozgonić to całe towarzystwo - składające się właściwie z członków dwóch rodzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

jantar zdradz kto i co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

to wszystko to jest tak, że twój, mój, jego los jest g... wart. Popatrz na ich pracę, gdzie tu k...wa efektywność????? Chociaż nie powiem, bo 2 osoby są ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Re: lewak
...
Efektywność? "Bezrobotny" poszedł do podpisu. Pracownica nieśmiało proponuje mu pracę sezonową w kampanii ziemniaczane. -Za ile? -Tyle i tyle.-Pani, nie opłaca mi się! Urzędniczka na to: -Podpiszę. Co mi tam zależy. ...
Łomżyński up blokuje łomżanom możliwość podjęcia pracy w ten sposób, że bezkrytycznie rejestruje jako bezrobotnych swoich znajomków z wioch, którzy pracują, dzięki różnym śwagrom, w szarej strefie. Są to delikwenci, którzy przecież mają ziemię, dotacje, czyli żródło utrzymania. Opłacają KRUS. Tu zaś, po zarejestrowaniu mają jakby podwójne ubezpieczenie. Wynajmują sobie stancje i śmieją się w kułak. Większość ma dobre auta. Czy tego typu poczynania ze strony urzędu są łamaniem prawa, czy jakichś zasad etycznych?
Zastanawialiście się nad tym, łomżanie, którzy nie możecie nic znależć, aby opłacić czynsz i nakarmić dzieci? Wśród Was bezrobocie sięgnęło 16,8%
Efektywność ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Dyrekcja PUP nie ma czasu na skargi,przyjmowanie petentów,gości lubi przyjmować--a Ty jeden z drugim stój jak ten ciul 2 h,bo pan dyrektor zajęty;/co innego pani kierownik na II piętrze--jest super :)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy





***********************************************************
Autor: jantar5555 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17-09-12 20:09

No dobrze, a gdzie jest w takich skandalicznych sytuacjach dyrekcja!? Ten urząd musi być, ale nie może funkcjonować na takich zasadach. Jedyne wyjście - zmienić dyrekcję i rozgonić to całe towarzystwo - składające się właściwie z członków dwóch rodzin
**********************************************************

tam pracuje taka pani Dorotka - jako doradca zawodowy..:D A jakim cudem to nie mam pojęcia, naprawdę.....:D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Nawet Boni z rządu mówi że obecne urzędy pracy w rzeczywistości trwonią pieniądze budżetowe. Zatrudniają 2x więcej pracowników niż ich zachodnie odpowiedniki. Tamte są rozliczane z działania i aktywności. Nasze wydają kasę na kursy. Większość pracowników UP stale klepie ludziom to samo a na koniec roku robią statystki.
O pracownikach pisano wiele razy. Dla sporej części praca w urzędzie to awans społeczny. Taki jak dla Dyzmy dyrektorowanie w Banku Zbożowym. Na twarzy jeszcze nie widać rozumu ale już zarozumialstwo uderzyło do tego stopnia że robi łaskę że ciebie obsłuży. Wiele osób z ich papierami bez mocnych pleców nigdy by tam nie przyjęto.
Niby możecie pisać skargi ale Bieniek palcem nie kiwnie. Jeśli już to dobrze udokumentowanie, świadkowie, ukryte nagranie, wyżej do Warszawy. Bez tego wyłgają się ze wszystkiego. To że są numery z rejestracją to pikuś przy innych sprawach. Byłaś bezrobotną? Czekałaś na korytarzach na przyjęcie, rozmawiałaś z ludźmi to nie raz musiałaś słyszałaś o nieciekawych rzeczach. Za podobne sprawy w innych urzędach zwalniają dyscyplinarnie.
Doradczynie to oddzielny temat. Kto miał kontakt z opryskliwą ze 102 wie o czym piszę. Zamiast doradzać pyskuje z ludzmi. Młode Dorotki i Sylwki mają dobrą fuchę, powtarzają każdemu to samo. Znowu pośrednicy oni biorą podpis i to ich główna robota. To czym głownie zajmują się takie agencje na zachodzie czyli znalezieniem pracy bezrobotnemu u nas w UP nikt nie zawraca sobie gitary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Jedno jest pewne: pup w Łomży w tym składzie osobowym na pewno nie jest w stanie spełnić standardów europejskich XXI wieku. I coś z tym plackiem władze powinny zrobić. Tu przecież chodzi o ludzi i ich zaufanie do państwa. Ale w układach, gdy tam pracuje ileś tam procent rodziny Bieńka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

hahhahaah chciałem zrobić sobie kurs. No i kosztował on ok. 500zł. No to do PUP. I co słyszę? Muszę znalezc pracodawcę, który wystawi mi kwitek, że po odbyciu takiego kursu mnie zatrudni. Kurs odbędzie się, jeżeli zgromadzą pewną ilość osób i to może. Kurs jakby się odbył to w Białymstoku i potrwałby 5 dni. Więc podziękowałem, bo za 500zł to ja zrobię sobie w Łomży.

Patis, a ta ze 102 to taka stara, 40-45 lat, włosy ciemny blond na chłopa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Re: Lewak

Co Ty piszesz?! Przecież załatwienie tej procedury leżało w gestii urzędu pracy, gdzie jest przecież zatrudnionych 64 osoby! Czy konsultowałeś to z Bieńkiem?
Taka postawa urzędników to skandal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Dla mnie sprawa jest jasna. Numerki = sztuczne ograniczanie bezrobocia. Czy o to chodzi? Pewnie tak, bo gdyby nie było numerków okazałoby się ile faktycznie wynosi nasz % bezrobocia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Lewak o niej mowa.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GW&Date=20100214&Category=REG20&ArtNo=653382395&Ref=AR&border=0&MaxW=580

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

Autor: Brzeczyszczykiewicz
...
Są zapowiedezi prasowe, że już niedługo będzxie można rejestrować się przez komputer, bez żadnych numerków. Czyli urządzenie do wydawania numerków było wyrzuceniem pieniędzy w błoto.
Może teraz wreszcie pracownicy up zajmą się organizowaniem pracy dla bezrobotnych? Nie tylko dla brata Bieńka i wieśniaków, mających "chody" (poza dotacjami jako żródłem utrzymania)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pracy

i tak pracy nie ma

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org