poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PH Konrad

Witam, mam pytanie czy znacie tą firmę PH Konrad? moze ktoś tam pracował w biurze lub administracji? Jaka jest tam atmosfera, zarobki itp pomóżcie

KatPat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI ŻYCZĘ.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

powodzenia i wytrwałości trzeba w każdej firmie i na każdym stanowisku. Czy mógłbyś jankeson sprecyzować swoją wypowiedź?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

Też słyszałam, że praca na dużym ciśnieniu i często zmieniają się Panie w biurze więc to chyba nie najlepiej świadczy o tej firmie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

Nie najlepszy to jest zapach w tej firmie. A po za tym jest ok!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

oj o Konradzie można by było książkę napisać
skoro sie tak tam panie zmieniają to chyba to o czymś świadczy
sami sobie dopowiedzcie






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

nie polecam. pracowałem tam prawie pół roku. pani hania jest nawet ok ale boss ? lepiej nie mówić. lepiej obym go nie spotkał bo nie ręczę za siebie. ludzie którzy tam pracują to judasze(są wyjątki). lepie puszki zbierać niż tam robić

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

Pracuję w Konradzie już jakiś czas i dziwią mnie podobne komentarze. Ludzie w biurze są życzliwi, wynagrodzenie ok, a szef jak to szef - potrafi być nieprzyjemny i ma specyficzne poczucie humoru, ale ogólnie jest w porządku i dba o pracowników. Jak na łomżyńskie warunki, nie ma co narzekać. Pracy bardzo dużo, ale przynajmniej czas szybko leci i się nie dłuży ;) Polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

Widzę że dział piaru bardzo dobrze działa :)

Ja uważam że w dzisiejszych czasach nie ma co wybrzydzać jeśli chodzi o pracę. Nie ma jej w nadmiarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

a mój mąż pracuje tam już kilka lat i nie narzeka,płaca rewelacja i złego słowa o szefie nie powie.pozdrowienia

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PH Konrad

tam same świnie!
smród jak cholera!
ale jak lubisz taką atmosferę to polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org