środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kredyt dla firm

witam,mam problem z dostaniem kredytu w bankach, ponieważ za krotko prowadzę działalność i mam stratę.co mam robić, proszę o pomoc. już nie mam pomysłu, może ktoś miał podobny problem.pozdrawiam,czekam na info.

kxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

a probowales w idea banku?tam dostaniesz nawet gdy firma jest zarejestrowana 1 dzien

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

legionów 40, pytaj o pana Marcina Mioduszewskiego

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Biorąc pod uwagę Twoj nick toi Idea Bank nie pomoże.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

to będzie ciężko chyba tylko prowident pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Zapraszam do kontaktu: 603 839 521

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Możesz zobaczyć w https://kredyt123.pl/. Tam powinieneś dostać kredyt dla firm. Mają minimum formalności a wstępna decyzja w 5 min. Duże sumy kredytu na długi okres. Oprocentowanie też nie takie duże, bo 8,7%. Sprawdź, może się uda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Warto wcześniej skorzystać z porównywarek kredytowych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Kredyty:

- gotowkowe
- hipoteczne
- konsolidacyjne
- inwestycyjne
- kredyty samochodowe +leasing
- faktoring
- prywatne pozyczki pod zastaw

Wyslij mail zgłoszeniowy podajac kwote kredytu .

Biuro Kredytowe
signum@opoczta.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Wiele banków w jednym miejscu, bez opłat pośredniczych.
Przy gorszej historii w bazach typu BIK, BIG - pożyczki poza bankowe.
Polecam biuro Multi Sfera Łomża ul. Długa 1(budynek starego Jantara) Telefon kontaktowy: 603 839 521

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

A nie wygodniej skorzystać z usług profesjonalnych doradców finansowych? Ja tak zawsze robię i odkąd nawiązałam współpracę z Probotas Finance to nie narzekam. Jeśli masz już jakieś kredyty to pomogą Ci z konsolidacją, a jeśli chcesz kolejny kredyt - to z pewnością też coś doradzą. Tutaj http://www.probitasfinance.pl/pl/start/ masz namiary na nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Ja sprawdziłam ofertę, która została wspomina, to znaczy kredyt123.pl i nawet udało mi się wyszukać różne pozytywne opinie na ich temat w sieci. Na jednym z forów znalazłam nawet informację, że są już na rynku kilkanaście lat, może ktoś z Was to potwierdzić? Bo jeśli tak jest, to naprawdę firma musi mieć wielu zadowolonych klientów, w końcu jak wiadomo nie jest to łatwa branża do utrzymania przez tyle lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt dla firm

Może uda Ci się wziąć pożyczkę na stronie https://finai.pl/odbierz-720pln/ Wszystko na korzystnych warunkach, a z okazji promocji możesz odebrać sobie 720 złotych, jeśli tylko będziesz pierwszą z 500 osób, które na taką pożyczkę się zdecydują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org