czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
biuro podróży Łomża które polecacie

Witam!!

Chciałabym wraz z narzeczonym polecieć gdzieś za granicę w podróż poślubną. Czy możecie polecić mi jakieś biuro podróży w Łomży gdzie bezpiecznie załatwię taką wycieczkę? Z tego co patrzyłam nie ma u nas większych biur typu Itaka..Jedynie Aviarest- ktoś może korzystał z ich usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Wiekszosc biur podrózy nie organizuje samo powazniejszych imprez, a tylko sprzedaje imprezy większych biur. Musisz sprawdzic kto sprzedaje itake lub tui, nekermanna lub inne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

to są agencje turystyczne a nie biura podróży... To co oni sprzedają można kupić prze internet np. traveligo.pl travelplanet.pl wakacje.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Triada, Alba Tour, Orbis, Sky Club

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

szkoda ze juz nie istnieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Lepiej jechać na własną ręke... tylko się słyszy o upadaniu biur podróży w czasie trwania wycieczki ;> chyba, że chcesz po dotarciu na miejsce od razu wsiadać w powrotny...

_______________
Tut mir Leid..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Tomi tourist w ABC na pewno was nie oszuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

jeśli coś to tylko ITAKA, suma gwarancji ubezpieczeniowej na ponad 125 milionów zł, tui ma o połowę mniejszą a sky club/triada mieli tylko 25mln
Itaka tania nie jest ale przynajmniej jest sprawdzona i nie grozi bankructwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

korzystałam z usług Aviarest i bardzo polecam to biuro... bardzo miła obsługa, pomogą dobrać najbardziej korzystną ofertę.... bardzo miłe panie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

ja tez korzystam z usłóg biura Aviarest na ul.farnej i mam takie samo zdanie co poprzedniczka,polecam
:)pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

ja tez korzystam z usług biura Aviarest na ul.farnej i mam takie samo zdanie co poprzedniczka,polecam
:)pozdrawiam

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

co ty piszesz? najwięcej touroperatorów ma acapulco travel, adres znajdziesz w necie, sam korzystam i jestem zadowolony, zwłaszcza, że dziewczyny latają, sprawdzają hotele,i wiedzą , który polecić, napisz, zadzwoń, przejdź się, to nic nie kosztuje

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

a czy aviarest lata na inspekcje hoteli, czy tylko bazuje na holidaycheck, i opinii klienta?

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

aviarest to profesjonalistki, siedzą w branży już wiele lat, chociaż własne biuro mają chyba od roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

podobnie jak acapulco, biuro własne maja ok 10 lat, te u nas 3, a w turystyce pracują od bardzo dawna. Wiem bo do tej pory brałem w Białym, teraz załatwiam wszystko na miejscu

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

A może biuro podróży z siedzibą... w internecie? Mamy już 2016 więc praktycznie każda licząca się na rynku firma musi być obecna w sieci. Ja polecam biuro podróży wycieczka.pl, w którym znajdziecie mnóstwo ofert w różnych cenach. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego - porozmawiamy, doradzimy, pomożemy w wyborze :)

www.wycieczka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

lepiej samemu teraz wycieczke zaplanować , pomyśl ile teraz biur nagle bankrutuje, nawet jak poprosisz o kaluzule o nieupadlosci na wakacjach nagle ogłaszają koniec. Lepiej kupić bilety na własną rękę ja czytałem o fru opinie i tam kupowałem a wycieczkę z żoną planowaliśmy całą sami https://www.fru.pl/ człowiek czuje sie wolniej i bezpieczniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Wiesz, od tego jest ubezpieczenie :) Jak wykupisz dodatkowe na własną rękę, żadne niespodzianki nie są Ci straszne. Swoją drogą ubezpieczenie - czy to podczas podróży na własną rękę, czy też z biurem - to obowiązkowa pozycja. Szczególnie, jeśli podróżujemy z dzieckiem.

www.wycieczka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać i nie tylko, ale generalnie nie ma co iść do poszczególnych biur, bo wybieracie tylko z ich oferty, a w dodatku nikt wam nie da ubezpieczenia od bankructwa, a np. takie Travelplanet daje to w cenie wakacji. Nie ma też co oceniać, że najlepsze biuro podróży to takie znane z TV. Moje doświadczenia są całkowicie inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Wydaje się, że trudno znaleźć najlepszą receptę, która gwarantuje wybór odpowiedniego biura podróży. Bardzo ważnym aspektem jest również doświadczenie – zarówno własne, znajomych, jak i samego biura podróży. Nasze biuro podróży (www.wycieczka.pl) posiada doświadczenie zarówno liczone w latach, jak i związane z umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zawsze informujemy swoich klientów o potencjalnych zagrożeniach, które mogą ich spotkać w różnych krajach. Niestety, w ostatnich czasach, trzeba na to szczególnie uważać.

www.wycieczka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Ceny są takie same w necie jak i u agentów.

Więc lepiej dać zarobić komuś z Łomży. A jeszcze jak potrafi doradzić i przygotować wszystko na miejscu - wiec nie ma co szukać po Białystokach czy internetach tylko kupić tu, by wspierać swoich.

KUPUJCIE w ŁOMŻY !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Dobre pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Trafny wybór wakacyjnego kierunku to podstawa do udanych wakacji i każdy z pewnością może to potwierdzić. Itaka na rodzinny wypoczynek poleca na przykład Wyspy Kanaryjskie, do wyboru jest Lanzarote, Fuerteventura bądź Gran Canaria prócz tego warto pomyśleć także o Tunezji i Hammamet. Należy jednak pamiętać, że jeśli wybieramy zagraniczne kurorty to nie ma co się pchać gdy temperatura osiąga szczyty,

Ze swojej strony polecam wziąc pod uwagę jeszcze wypoczynek w Polsce, bo rownież mamy wiele świetnych miejsc. Sama ostatnio dobrze bawiłam sie na przykłąd w Borach Tucholskich Przyroda jest tam piękna.

Polecam ten tleń hotel, pyszna kuchnia oraz dobra lokalizacja.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro podróży Łomża które polecacie

Polecam Biuro Podróży King Travel Łomża w 4+, posiadają ofertę wszystkich firm w tym TUI, ogromna wiedza, doświadczenie i lata przepracowane w zawodzie, miła kulturalna załoga sprawia że wybór oferty jest dostosowany dokładnie do naszych wymagań a hotel jest sprawdzony. Nasza podróż poślubna była idealnym przykładem jak można łatwo szybko i przyjemnie kupić wczasy w swoim mieście wspierając lokalną firmę w tej samej cenie co w internecie. Polecam zajrzeć również na https://king-travel.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org