piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku - opłata za wędkowanie czy oszustwo

Chciałbym ostrzec wędkarzy przed wpłacaniem pieniędzy przez internet za wydanie zezwolenia na wędkowanie w Narwi i Pisie.
Ja tak wpłaciłem już dość dawno temu i ani zezwolenia ani kasy nie widać. W tamtym roku było podobnie. Wpłacasz pieniądze, a później wydzwaniasz i walczysz żeby łaskawie raczyli wysłać emailem zezwolenie.
Cytat z Zasad sprzedaży zezwoleń „Dyrektor RZGW w Białymstoku zastrzega, że czas wystawienia zezwolenia wynosi do 3 dni roboczych od dnia w którym wpłata została zaksięgowana na rachunku PGW WP RZGW w Białymstoku”
https://bialystok.wody.gov.pl/lowiska-rzgw/zasady-sprzedazy-zezwolen

Panie Dyrektorze RZGW w Białymstoku, oświadczam że nie przestrzega pan własnoręcznie wydanych zasad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku - opłata za wędkowanie czy oszustwo

Jadąc na ryby zamiast zezwolenia zabieraj dowód wpłaty.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku - opłata za wędkowanie czy oszustwo

he he. Dowód wpłaty nie uprawnia do wędkowania. To juz przewidzieli w regulaminie.

6. Prawo do amatorskiego połowu ryb rocznego na obwodach rybackich rzeki Narew Nr 5, rzeki Pisa Nr 1, rzeki Pisa Nr 2, jeziora Silec w zlewni rzeki Omet Nr 3 nabywają osoby, które posiadają przy sobie imienne zezwolenie na amatorski połów ryb wydane przez Dyrektora RZGW w Białymstoku
https://bialystok.wody.gov.pl/lowiska-rzgw/regulamin-amatorskiego-polowu-ryb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku - opłata za wędkowanie czy oszustwo

Ja i moich dwóch znajomych zamawialiśmy w tym roku i przyszło zezwolenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku - opłata za wędkowanie czy oszustwo

Chłop na pewno wziął sobie do głowy Twoje oświadczenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org