sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żłobek w łomży

Bylam dzis zapisac moja coreczke do żłobka na wojska polskiego-przedszkole nr 8 na bawelnie...jesli ktoras mama chce poslac swojego malucha od wrzesnia do zlobka to maja jeszcze miejsca bo rozmawialam z pania dyrektor.
Pisze bo moze komus ta informacja sie przyda....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

moje dziecko też już zapisałam do 8-mki ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

Fajne przedszkole. Osobiście mam jak najlepsze zdanie na temat pani dyrektor, jak i opieki z żłobku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

dobrze ze wiedzieć ze w 8 jest żłobek , bo nie wiem czy wiecie ,że w przedszkolu nr 1 żłobka już nie bedzie jak się dziś dowiedziałam wieć jutro lece zapisać malenstwo do przedszkola nr 8 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

a w jakim wieku przyjmowane są dzieciaczki do tego żłobka i jaki jest koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

Dzieci są przyjmowane w wieku tak od około roku.Koszt miesięczny zależny jest od tego ile godzin dziennie dziecko spędza w przedszkolu. Pięć godzin dziennie jest bezpłatnych(8-13) każda dodatkowa jest płatna 1,80zł/h plus do tego 3,60zł dziennie stawka za żywienie.Więc jak policzyć jeśli dziecko jest tylko te pięć godzin to za jeden miesiąc wychodzi ok.70zł,a przy przebywaniu przez osiem godzin to ok.200zł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

przyjmowane sa dzieci okolo 1 roku,dziecko powinno samo chodzic,takie sa kryteria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

Natomiast ja też planuje niedługo dać moje dzieci do żłobka. Czas iść do pracy, a w żłobku przecież będą mieć zapewnione praktycznie wszystko, także nie muszę się o nic martwić. A znacie żłobek rzeszów Mali Zdobywcy? Bo, właśnie tam planuje pozostawić moje dziecko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

I co będziesz je dowodzić z Poznania ? Tępy troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek w łomży

Ciężko jest obecnie znaleźć odpowiedni żłobek w Łomży. Tutaj nie ma odpowiedniej konkurencji.
______________________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice.pl/prace-licencjackie-z-psychologii-cena/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org