czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie sprzedać laptop?

Mam do sprzedania laptop biurowy Acer Aspire 5738Z. Z 2010 r. Prawie nie używany. Świetny sprzęt biurowy. Z zainstalowanym Officem 2010 i wszelkim oprogramowaniem. Administrator forum kasuje jednak moje ogłoszenia na 4lomza.pl.
Wie ktoś czy jest jakiś sklep komputerowy w Łomży lub inne miejsce gdzie mogę pozbyć się sprzętu? Nie interesuje mnie jakaś idiotyczna wymiana. Chcę tylko gotówki - co najmniej 800 zł - w końcu sprzęt chodzi rewelacyjnie.
Proszę o pomoc.
E-mail: lukasz19871@onet.pl
Kom.: 515605873

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

zaraz Admin od Ciebie kupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

jaki to laptop?16-17-19 cali ile ma lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

wpm , za 800 , to CAŁA twoja wypłata !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

To Acer Aspire 5738Z. Ma 2 lata. jest już po gwarancji. Prawie nie używany. Monitor panoramiczny 15,6 cala. Karta graficzna Intel GMA 4500 - laptop ma przeznaczenie ściśle biurowe, nie do gier o wyższej rozdzilczości. HDD 250 GB. Ciemnogranatowo-czarno-szary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Admin przepuszcza niecenzuralne dyskusje czy też np. takie oferty jak. Mogę sprzedawać na komendzie, Sprzedam teściową, a mojej za to nie. Ciekawe, kto go zatrudnił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

.

A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

drugi nick ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Tak, musiałem założyć 2 konto, bo admin mnie prześladuje.

A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

załóż jeszcze ze dwa na zapas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

na 15 cali to bedzie ciezko kupca znalesc nawet za 400,maly monitor ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

ma system?
jaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Windows XP, wcześniej Vista, mogę wgrać 7. Ma wszystko. Dorzucę GTA I, II, III, Vice City i San Andreas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

15,6" to standard. Tylko niektóre notebooki mają 17,3" i więcej. Sprzedam za min. 800 zł. Liczę na pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

dam 500zł i dzis biore...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

To się jeszcze pochwal czy oprogramowanie legalne:) Bo nie sądze jak tak wszystko chętnie instalujesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Oprogramowanie legalne - od informatyka. Gry i mp3 też - zgrane z oryginalnych płyt. 800 zł to 1/3 ceny z 2010 r. Teraz chcę kupić sprzęt o innym przeznaczeniu - dużo droższy i chcę zwrócić sobie część kosztów za nieużywany laptop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Legalny Windows? i office? antywirus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

za 650zł znajoma moja planuje zakupić laptopa jeżeli cię interesuje ta kwota. jeżeli nie to nie odpisuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

zerknij na allegro i tablica.pl, takie lapki chodzą poniżej 400 pln ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

bulwers: dokładnie masz rację ja za 390zł znajomej upolowałem hp dv6000 4gb ram 320gb dwu rdzeniowy chyba 1.8 i to taki że szok :p czasem można za grosze coś upolować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

masakra , jeszcze parę tematów i za 200 poleci




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Jak sprzedajesz stary, to pewnie i nowego będziesz szukał,
zerknij sobie na ten model Lenovo -
https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-yoga-900-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3449/, niezłe ma parametry co nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Daj ogłoszenie na 4lomza i kupią tylko uważaj na cwaniaków bo od nich aż się roi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

Gdybyście szukali używanych laptopów dobrej jakości to sprawdźcie http://www.alfa-lancut.com.pl/sklep-komputerowy,komputery-i-akcesoria,laptopy-uzywane.html Udało mi się tam znaleźć bardzo dobry model laoptopa Dell w niemal idealnym stanie i jeszcze na gwarancji. Bardzo udany zakup!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie sprzedać laptop?

1600 nowy mozna kupic lepsze parametry kupwalem dla corki 500g 4 g ram i3 acer to nie wiem na co licza ludzie 800. Rzoumiem 400 mozna dac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org