czwartek, 26 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Taksówka do Miastkowa

Ciekawy jestem ile skasował by taksówkarz z Łomży do Miastkowa. Orientuje się ktoś ile płaci się za 1km dla taksówkarza?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

90 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

50-70 zł w dzień,80-100 zł w nocy

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

60-70 zł. Stawka za 1km. - 2 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

Za 5 dych Cię zawiozę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

ja za 40zl i to teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

Przecież samochód nie wypali tyle paliwa,żeby złotówkarzom płacić 60 zł do Miastkowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

pracuje się żeby zarobić a nie żeby komuś zrobić przyjemność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

maly a podatki zus serwis auta i zarobek pewnie ze dla przyjemnosci nie jezdzi sie ja kiedys bylem w tym zawodzie a ty gowniarz musisz byc skoro wszystko to paliwo u ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

jak wezmie 50 zl to tak naprwade zarobek ma 15zl na czysto tak to wyglada jeszcze zalezy jaki ma silnik bo jak mocniejszy to i10zl to maly ile ma wziac 30zl i doplacic to inetresu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

A co mnie zus-y obchodzą.Ja płacę za zawiezienie mnie do Miastkowa i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

_maly_ napisał
"Przecież samochód nie wypali tyle paliwa,żeby złotówkarzom płacić 60 zł do Miastkowa."
- jak Cię nie stać na usługi firmy przewozowej -TAXI, to do wyboru masz - autobus PKS, piechotę lub jechać do Niemiec na pieczarki lub truskawki zarobić, ale Ty chyba z miasta jesteś i boisz się, że stracisz ten wgląd i zapach (miasta)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

Lepiej 30zl niż stać 3 godz na postoju,przynajmniej ma wtedy ciepło w samochodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

tyle wlasnie kosztuje a dziady rowerami moga jezdzic jak to mowil moj szef z radia albo z buta chodzic nie kazdedo musi stac na taxi no i pks jeszcze jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa


Autor: Dali (87.119.11.---)
Data: 17-02-12 19:26

_maly_ napisał
"Przecież samochód nie wypali tyle paliwa,żeby złotówkarzom płacić 60 zł do Miastkowa."
- jak Cię nie stać na usługi firmy przewozowej -TAXI, to do wyboru masz - autobus PKS, piechotę lub jechać do Niemiec na pieczarki lub truskawki zarobić, ale Ty chyba z miasta jesteś i boisz się, że stracisz ten wgląd i zapach (miasta)...


jeszcze furmanką może mnie jakiś wiesniak zawiezć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

maly co ty uwazasz ze na miescie nie ma roboty kawalek i 10zl i km nie robisz w dzien wiecej nie stoi sie jak godz no w nocy nad ranem mozna czasem te 3 godz 5lat jezdzilem cos wiem o tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

no to niech zawiezie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taksówka do Miastkowa

Jestem ze wsi załatwię ci furmankę mały i dojedziesz do Miastkowa w zamian za piątaka i snopek siana dla kunia he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org