sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

Witam
Mam pytanie gdzie waszym zdaniem lepiej jest zaopatrywać sie w podstawowe artykuły w Lidlu czy Biedronce,czekam na wasze opinie.

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

ja wybieram osiedlowe sklepy a nie niemieckie czy portugalskie szajsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

BIEDRONKA codziennie niskie ceny:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

idz ku*** po zapomogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

osiedlowe sklepy zamknąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

i postawić osiedlowe biedronki!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

ludzie po co taki idiotyczne wypowiedzi i tu i tu zawsze pelno ludzi trzeba wiedziec czego nie kupowac , ale w lidlu jest najlepsze ptasie mleczko na swiecie krolewskie nawet wedel siada i milka kosztuje 8zl za 500g jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

W Lidlu jest dobra i tania chemia (proszki, tabletki do zmywarek polecam) a w Biedronce spożywka ale najlepiej samemu sprawdzić według swoich kryteriów

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

w lidlu ptasie mleczko fenomenalne no i karmelowe wafle do herbatki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

trzeba sie pofatygowac i odwiedzic dwa w/w sklepy i porownac ceny ...wtedy odpowiedz nasunie sie sama bez zbednego zakladania takich postow!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

samo porównanie cen to pikuś ale nie wszystko co tanie to dobre najważniejszy stosunek ceny do jakości np. Cola z Biedronki taka sama jak Hoop cola a cena dużo mniejsza można w innym sklepie kupić jeszcze taniej ale szajs słodzony aspartamem po którym rzygać się chce

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

W Biedronce, dużo artykułów ma "codziennie" wyższe ceny i coraz mniejszą pojemność np. napój Tymbark, Sprite 1,75 l zamiast 2 l, herbata Lipton 75 torebek zamiast 100 torebek itp. No i zmieniają producentów na gorszych, nie ma już serków z Piątnicy i Mlekowity.

W Lidlu są super słodycze, lody, makarony, art. chemiczne, art. przemysłowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

są serki z mlekowity są serki z bakomy z piątnicy też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

Chodziło mi o serki wiejskie z Piątnicy i ser do serników Mlekowita (zamieniony na Vitello)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

szkoda, że zlikwidowali w Łomży Lider Price , tam to dopiero było zaopatrzenie, a i towar przedniej jakości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

nieszanujecie polskich producentów i małych sklepów osiedlowych
to oni płacą podatki i płacą co miesiąc do zusu sporo kasy
żeby wasza babcia miała emeryture bo pieniądze z lidla czy biedronki
wypływają z polski - Polacy to jednak kretyni da niemcom a zabieże naszym

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

ja tylko piwo kupuje to nie wiem po ile żywność czasami mam problemy z odnalezieniem Biedronki





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

Vitello to jest tylko nazwa wyprodukowana dla biedronki trzeba przeczytać wyprodukowano dla biedronki przez .... i tam pisze przez kogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

no fakt, jest NAPISANE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

moze masz racje ze powinno sie kupowac w osiedlowych sklepach tylko ja jestem realista jak nawet piwo heineken w lidlu kosztuja 2.79 a w osiedlowym ok 4zl to wybor jest prosty i tak nasz rzad oddaje dla szkopow wiekszosc naszego wspolnego majatku i wiekszsc debili jeszcze ich popiera o o czym mowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

bez przesady i tak musze pracowac w dwoch firmach zeby zyc to troche cena ma zaczenie wielcy patrioci lepiej rzad obalic i rewolucje zrobic jestesmy bogatym krajem ,gas ropa mozemy byc potega europejska ale zlodzieje sprzedaja na ta koncesje ruskim nikt nie wie po co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

hehe.. wyrzucać wszystko co nie wyprodukowane w Polce do śmietnika ? Ciekawe ile rzeczy będzie miało metkę Made in Poland :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

wlasnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

Większość napoi w biedronce produkuje firma Hoop, nawet woda Polaris jest z ujścia z Bielsk-Podlaski. Wg. mnie Biedronka ma dobre słodycze, serki, makarony :) ale w Lidlu jaki i Kauflandzie znajdzie się coś co lubię :)

Dla Biedronki dostawcami są krajowi producenci, którzy dają pracę Polakom, odprowadzają podatki i część kasy wpływa dla państwa, a to że polskie fabryki wykupują zagraniczni przedsiębiorcy i "spijają śmietankę" o co macie pretensję? Zażalenia kierować do światowej globalizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

Co to za różnica - niemieckie, portugalskie czy ukraińskie? Kupujesz dla siebie, nie dla kraju.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

jeden ch.uj, tylko w innym opakowaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

do biedronki chodzą brudasy zawszone, lumpy i ludzie III kategorii

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

osiedlowe sklepy? he, pier......le je w zad! kupuje tam gdzie taniej. Znam kilka takich osiedlowych sklepów a ceny dużo wyższe. Kupuję tam też, ale po większe zakupy jadę do biedronki. Znam jednego takiego właściciela sklepiku osiedlowego, jezdzi drogim autem a dla mnie nie miał 200zł na usługę. Tylko jeszcze szukał taniej. TO DZIADOSTWO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lidl Czy Biedronka?Gdzie lepiej i taniej?

a co do tematu, wolę biedronkę. Lidl jest droższy i ma śmierdzące jajka, miał, nie wiem jak teraz. A lidl ma jeszcze super czekolady, zarąbisty smak, a wedel to od dawna jest wielkie G.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org