sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet

Prosze o informację gdzie moge załozyc internet w Łomży, w jakich firmach ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

zależy gdzie mieszkasz.. neostrada tp,netia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

vectra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

MNI Telcom, dawny Szeptel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

Internet ma byc na Sybirakow, nowe bloki. I nie moze to byc operator polaczony z telefonami stacjonarnymi typu MNI, TP Sa / a to chyba jest warunkiem netu, ze sie ma tez telefon ? /. Chce miec tylko internet ewen plus telewizja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

Z tego co mi widaomo telefonu domowego nie musisz mieć,na przykład jeżeli weźmiesz z neostrady to liczysz abonament neta plus koszt utrzymania linni(tylko jeżeli nie masz tel stacjonarnego) a on wynosi tyle co najniższy abonament telefoniczny w tp. Jeżeli weźmiesz z netii to bedzie to samo ale możesz wziąść do tego jeszcze telewizje. Może w bloku masz jakąś sieć osiedlową,dowiedz się tego i zapytaj o szczegóły umowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

W neostradzie mam internet z telewizją ,tel stacjonarnego nie posiadam ale za linię płacę co miesiąc 21 zł.Osobiście neostrady nikomu nie polecam,same problemy z nimi.Czekam tylko do końca umowy aby się z nimi pożegnać na dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

IST
1Mbit/s - 29 zł
2 Mbit/s - 39 zł
4 Mbit/s - 49 zł
20Mbit/s - 59 zł
Upload to połowa downloadu.
Od marca mają też mieć telewizję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

cyfrowy polsat tv+internet lte zapytaj w salonie jakie promocje lub na stronce obadaj

frog3r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

sejmikg kiedyś miałem ten net tylko że wtedy IST dawało 11Mbit/s super było rakieta i żadnych problemów polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

Polecam IST ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

na sybirakow masz propozycje 2 operatow











http://i880.photobucket.com/albums/ac1/PompasDePoncho/cme13.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet

tylko nie MNI!!!!!!!!DROŻYZNA



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org