poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Salon Kosmetyczny

Szukam dobrego salonu kosmetycznego, chodzi mi o oczyszczanie twarzy. Co możecie mi polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny

Jedno oczyszczanie na pewno Ci nie pomoze!! Zalezy jakie cchesz oczyszczanie twarzy manualne (wyciskanie), czy np. peeling kawilitacyjny z kwasami, a moze mikrodemabrazja diamentowa??

Jakby co to polecam: Panią Małgosię z salonu Amelia, który jest w Hotelu Polonez, albo panią z salonu Ewa na Hipokratesa lub Cosmeo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny

to kosmetyczka oceni czy i jaki sposób oczyszczania jest odpowiedni dla skóry klientki;)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny

Wiem kogo Ci nie polecam Serafińskiej na wakacjach robiła mi jej pracownica twarz peeling enzymatyczny nic mi nie powiedziały czego tak naprawde unikać tyle ze opalania na solarium 2 tyg
Ja po 2 tyg. na plaże olejkiem wysmarowana
Plamy mialam na twarzy chropowata twarz okropnie
byłam u swojej dermatolog powiedziała, że po peelingach trzeba co najmniej miesiąc kremy z filtrem stosować na każde wyjście i kontakt ze słońcem tak samo jak przy kwasach ponadto inne kosmetyki niż zawsze w pierwsze dni zeby cery nie podrażnić bo jest delikatniejsza
Niby prost zabieg a gdy byłam u kogoś innego całkiem inne rzeczy mi powiedział na temat tych peelingów i nawet dla mnie nie poleciły te Panie tego peelingu gdyż stwierdziły, że mam inne problemy skórne i dla mnie to kwasy bo peelig to tylko dla picu zeby coś zrobić!!
Po kilku kwasach inna buzia
Jednak doświadczenie ma znaczenie
polecam cosmeo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny

Jeśli chodzi o twarz po peelingu i kwasach trzeba unikać słońca do tygodnia. Zaś jeśli mówimy o mikrodemabrazji, cóż w dobrych salonach w wakacje Ci jej nie wykonają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org