niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrącenie na Piłsudskiego

Jak to się stało? Ktoś może widział? Chyba potrącono dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

w którym miejscu te potracenie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

na przeciwko szpitala na przejściu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

bo te całe miasto jest tak oświetlone jak za czasów II Wojny Światowej, pół-mrok po to by lecące niszczycielskie samoloty wroga miały problem z rzutem bomb !!!!

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

nie dziecko, tylko kobieta. nie wiem dokłądnie co się stało, mówię tyle co widziałam. mam nadzieję, że tej pani nic poważnego się nie stało..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

wszystkie lampy świecą w odcieniu żółtym, mogli by zrobić jak w innych dużych miastach, nad pasami żarówki koloru białego, z daleka kierowca widział i wiedział by że jest przejście dla pieszych

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

Tam z jednej strony wogóle światła nie świecą, awaria jakaś czy coś. Ale to już długo nie działają, tydzień napewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

akurat zółty kolor świateł jest jak najbardziej wskazany przy tych mgłach listopadowych. Ale co prawda to prawda, przejścia powinny być lepiej oznaczone. Chociaż jak ktoś zapier...a to i swiatła mu nie pomogą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

Nigdzie nie ma informacji na temat tego wypadku. Powinno się takie sprawy nagłaśniać, może to by poskutkowało poprawą bezpieczeństwa. Kierowcy zaczęli by może trochę wolniej jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

Te ktore nie swieca pewnie zostaly wylaczone a pieniadze ide do kieszeni zamiast swiecic.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

Ja tam codzienie przechodze, niebezpiecznie tam jest samochody pędzą jak szalone POWINY BYĆ SWIATŁA!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie na Piłsudskiego

Powinni to kierowcy zdjąć nogę z gazu przed przejściem dla pieszych. Tym bardziej jak jest ciemno i pada. Mam nadzieję, że z tym potrąconym dzieckiem jest wszystko w porządku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org