środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet TP

Ma ktoś może internet TP satelitarny ten razem z TV ???
Proszę o opinie jak to działa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

ja mam i ogólnie jestem zadowolona.Tv działa idealnie a internet troszkę wolniej jak powinien,ale jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

O wlasnie. Do mnie ma przyjechac jutro ten caly zestaw. Telewizja, internet i telefon. To napewno jest z TP ? a nie z jakichs tam podzespolow.? A i czy trudne jest to do podlaczenia.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

do podłączenia jest proste.A umowę zawierasz nową czy przedłużasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

Mi oferują 6 Mb czyli powinno być ok ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

Zależy do czego potrzebny Tobie internet . Tak,by przesyłać pliki ,dokumenty,maile,nawet oglądać online tv,to powinno starczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

Umowe zawieram nowa. Mam miec internet ten 6 Mb. Wlasnie czytam te wszystkie instrukcje i tylko drapie sie za glowe heh :/ jeszcze dali mi metrowy kabel do internetu, moge dokupic dluzszy i go zalozyc.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

hehehe tez mam taki krótki kabel.A Tv podłączyłeś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

Nic jeszcze nie podlaczylem. Znajde fachowca do tego hehe. Ja jedynie liveboxa potrafie podlaczyc a reszty niestety nie... he ;p
A nie wiecie gdzie dostane dlugi kabel z obiema wtyczkami od internetu.? W kazdym komputerowym.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

livebox ma wifi. nie potrzeba kabla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet TP

Masz tam instrukcję ,wszystko dokładnie opisane więc małymi kroczkami powinieneś sam do tego dojść co z czym;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org