środa, 31 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
księgowa do roliczenia f-r VAT.

Witam szukam księgowej która niedrogo rozliczy mi Vat z remontu mieszkania. dowiedziałam sie ze nie trzeba czekać do konca roku zeby wycofać VAT z remotu domu. Prosze o poważne oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgowa do roliczenia f-r VAT.

Witam.
Ja mogę rozliczyć Pani zwrot vat od mat.budowlanych.

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgowa do roliczenia f-r VAT.

Witam, polecam serdecznie Biuro Rachunkowe na ul. Prusa 14 obok banku ING, w szczycie bloku. Miła i profesjonalna obsługa, niedrogo biorą. Korzystałem już z ich usług kilka razy po budowie domu. Nie chodzi o to że musisz czekać do końca roku ale możesz wnioskować o zwrot tylko raz w roku. I nie radzę rozliczać się u kogoś kto ma o tym małe pojęcie. Kiedyś to zrobiłem a Pani księgowała uświadomiła co było źle. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: księgowa do roliczenia f-r VAT.

równie dobrze to można zrobić samemu, trzeba tylko poświęcić trochę czasu:)
ściągasz wzór VZM-1 najlepiej w excelu plus załącznik "B" dla faktur z 2010 roku i "C" dla fv z '11 roku.
wykaz materiałów bud jako załącznik ustawy jakiejś tam tu:
http://www.pit.pl/att/wykaz_materialow_budowlanych.pdf

jeśli nie masz dużo faktur i są na nich kody PKWiU to nie ma dużego sensu płacić komuś za to:) Jak to u Ciebie wygląda? Już znalazłaś kogoś?

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org