środa, 31 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry neurolog

jak w temacie....tylko prosze nie z lomzy bo tych mam dosc..ewentualnie jakas dobra klinika neurologiczna

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

603-119-675 neurochirurg jeden z najlepszych w Polsce przyjmuje w Piątnicy jest z Białegostoku pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

Ja miałam do czynienia tylko z neurochirurgami z Białostockiego giganta. Uratowali i przedłużyli mojemu ojcu życie, przy okazji ogromnie poprawiając jego komfort podczas, gdy nasi łomżyńscy partacze mało go nie zabili. Możesz tam spróbować się z konsultować. Według mnie naprawdę fachowcy.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

dzieki Wam..
pozdrawiam

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

W Choroszczy najbliżej. Jak się dobrze postarać to i sami zawiozą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

fanka bocianka rozczaruje cie troszke-psychiatra orzekl ze jestem w pelni normalna :P
poza tym slonce to tak troche powazniejsza sprawa dlatego zwracam sie tu z pytaniem...0 lomzynskich neurologach niestety mam zla opinie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

Teraz to już nic nie rozumiem, jeżeli tak orzekł to powinnaś być raczej zadowolona i nie mieć o nim złej opini.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

Chociaż to może być usprawiedliwione bo w dzisiejszych czasach trudno jest żyć normalnym i zdrowym ludziom lepiej być jednak troszkę pie....niętym. Ale jest na to też dobra rada: - Kiedy życie Ci doskwiera i robi się piekłem - włóż łeb do kibla i jebnij się deklem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry neurolog

********* rada...ale slonce hmmm psychiatra to cos innego od neurloga

a poza tym............:P





Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org