wtorek, 08 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Jak w temacie ta knajpa to jakaś porażka dzis tam jadłem i więcej tam nie pójde wczesniej tam jadłem jakoś w lutym i jedzonko super a teraz to jakies nie podobne do chińskiego no i ceny poszły do góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

To prawda...Ceny maja Wyj...ane w kosmos...Drozej niz w Warszawce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

aj tam drogie drogie placcie i zryjta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

w łomzy zawsze było drożej niz w wawce, taki paradoks w polsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Ostatnio na sajgonki czekałam, 1h 3min 45 sek, moi towarzysze posiłku dostali dosyć szybko bo po 40 minutach. Zanim jedzonko do mnie trafiło oczywiście wszyscy mieli już puste talerze, aż się jeść odechciewa! porażka! Totalny brak organizacji! Co do smaku, były niezłe, jednak gdybym dostała je szybciej smakowałyby na pewno lepiej :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE


Przychodzi gość do "chińskiej restauracji "Złoty Smok :
- Umiesz mówić po polsku?
- Tak.
Gość bierze łyżkę i pyta:
- Co to jest?
- Łyśka.
Bierze widelec:
- A to?
- Wideleć.
Nagle przebiega mu koło nogi szczur. Zszokowany pyta się go:
- A to co było?
- Kurciak.



Czterech klientów zamawia napoje w Złotym Smoku:
- Poproszę o herbatę indyjską.
- A dla mnie proszę o chińską.
- Ja proszę o turecką.
- A ja obojętnie jaką, tylko żeby była w czystej szklance.
Po chwili kelner przynosi herbaty:
- Który z panów zamawiał w czystej szklance?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

na początku był kuchasz azjata a teraz co miesiąc inny chłopaczek
smaży to z nazwy jest tylko chińczyk
ceny fakt kosmos brakuje konkurencji
to by z cen zjechali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Ceny kosmos to prawda. Poszybowały w górę wprost proporcjonalnie do spadku jakości i ilości. Wracam na Giełczyńską.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

okropne??? w slowniku jezyka polskiego nie ma nazwy!!! jak te gowno nazwac!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Ja byłem ze 2 mmiesięcy temu i było dobre ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Opowiastka o Chińczykach

http://www.youtube.com/watch?v=UiTTAU7WbCM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

macie racje,jedna wielka porażka...;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Mi tam smakuje, a ceny no wybaczcie nie jest to jakiś bar na dworcu tylko restauracja, jedzenie masz ładnie podane, lokal jest czyściutki, ładnie urządzony, no a to tez jest ważne, nie przychodzą jakieś obszczymury, a za darmo jedzenia nikt wam nie robi chyba logiczne! jeśli za drogo idźcie zjeść zapiekankę na dworcu za 5,50 i po co tu rozkminiać na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

restauracja? A kelner podchodzi przyjąć zamówienie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

na tym forum najwięcej jest narzekania że w Łomży nie ma galerii handlowych, mało dyskotek, klubów, restauracji, bo przecież nic się nie dzieję, nie ma co robić... Tylko że piszący tu to najgorsza klientela pod słońcem, większość to utrzymankowie rodziców, albo pracownik za najniższą krajową, więc takim zawsze i wszędzie za drogo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Tak jest!!! a obszczymury do barów!!!



--------- lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich ---------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

może na Giełczyńskiej nie jest tak ładnie. ale żarcie o niebo lepsze. A chińskie żarcie z samej nazwy powinno być tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Gdyby mi nie smakowalo tam to bym juz wiecej nie poszla, a nie pisala na forum chamskie rzeczy.
Bylam tam raz i jedzenie bylo dobre, nie czekalam dlugo- moze dlatego ze jadlam rano przed praca, ale ja narzekac nie moge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

O, ludzie! Naczytałam się Giełczyńskiej, że niby tak mega! Luuuz! Chyba ceny Was tak przyciągają. Taką papkę nazywacie chińskim żarciem? Kilka lat temu było naprawdę spoko. Teraz zupa do bani, kurczak w cieście kokosowym to 50% kurczaka w tłustej panierce. Może się zestarzałam albo smak mi się zmienił, sorry...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Brzeczyszczykiewicz dobrze zauważył, czy kelner przychodzi przyjąć zamówienie. Większość knajp w Łomży to fastfoody jeden lepszy wystrój drugi gorszy ale zawsze fastfood a nie restauracja. Druga sprawa ostatnio byłem tam chyba ze trzy m-ce temu i jedzenie było dobre ceny normalne, nie wiem jak teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

kurczak w cieście na sałacie, osłabienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a pikantność to nie kuchnia chińska tylko syczuańska,kolega z wawy tylko się zaśmiał, a po Giełczyńskiej był pozytywnie zdziwiony i zaskoczony smakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

Hahaha co ma do tego kolega z Wawy? Jakiś inny smak czy co?

Pozatym czego się spodziewać po Łomży.
Jeśli ktoś ma ochotę na prawdziwe chińskie żarcie to wybiera się do chińskiej restauracji i płaci konkretne kwoty.

Mówicie że podrożało,człowiek musi się jakoś utrzymać na rynku.

Przynajmniej w Złotym Smoku można zjeść z jako takim smakiem,bo na Giełczyńskiej jeśli nie weźmiesz na wynos to ciężko jest cokolwiek przełknąć.

Wychodzę z założenia,że jeśli się nie spróbuje to się nie przekona.Jednemu smakuje innemu nie.Nie da się każdemu trafić w gusta i smak.I napewno każdy z nas ma jakieś swoje sprawdzone miejsca z których wyjdzie zadowolony najedzony i nie spłukany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁOTY SMOK OKROPNE JEDZENIE

złoty smok w Łomży
Kelner - zarośnięty śmierdzący potem, obcasy ścięte i brudne, uwalone w krowim łajnie, jak szedł do pracy to musiał jeszcze krowy wydoić,
Kelnerka - nie ogolona od kilku dni , ziaja tanim alkoholem , slepia przekrwione , na policzku zaschnięta koza
Kucharz rodem z Mongolii a nie z chin ,pamięta czasy Czyngis-chan wali od niego torfem i kobylim mlekiem
Pomocnik kucharza - paznokcie nie obcinane od 10 lat jak szable u dzika i patrzy tylko co można zaje...bac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org