środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak odzyskać hasło

Witam. Zostało mi zmienione hasło na nk czy orientuje się ktoś z was jak można je odzyskać nie znając daty urodzin jaką wpisywałam przy zakładaniu konta. Czekam na normalne odpowiedzi z góry dziękuję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

smierdzi to mocno... Jak mozna nie znac swojej daty urodzin, bo takowa trzeba wpisac... Jezeli ktos zmienil Ci haslo to napisz do serwisu strony i wtedy po mailu i pewnie jeszcze czyms zweryfikuja Ciebie. Tylko musisz znac haslo na maila, ktorego podalas przy zakladaniu konta :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

pisałam do nich tez juz chyba z 8 razy i nic ... :/ ja nigdy nie podaje swojej daty przy jakim kolwiek logowaniu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

jakiej przeglądarki używasz ? caps locka pewnie masz wciśniętego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

to Twoj blad niestety, jezeli podajesz nieprawdziwe dane to chociaz ustal jedne konkretne i ich uzywaj, a unikniesz bledow... A kiedy pisalas do nich? Na odpowiedz przy takich serwisach mozna i czekac miesiac, albo i sie nie doczekac..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

Adny C nie mam wciśniętego caps locka poprostu ktos mi sie włamał i zmienił hasło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

Pisałam do nich juz spory czas temu i nic ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

Asiczka pewnie masz zazdrosnego faceta i Ci hasło zmienił lub komuś podałaś hasło dostępu nikt poważny takimi rzeczami się nie zajmuje.

No chyba że masz konto w banku internetowym to wtedy wszystkie hasła straciłaś lub masz keyloggery na kompie czyli szpiega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

@P.A.
"Jak mozna nie znac swojej daty urodzin, bo takowa trzeba wpisac... ..."
normalnie ... właściwe dane mam wpisane tylko w jednym oficjalnym koncie, w pozostałych mam wpisane dane fikcyjne, z tym, ze we wszystkich jednakowe, więc nie zapomnę ;)). Niektóre konta mam zakładane tylko przez TORa i tylko przez TORa się na nie loguję nie wysyłając ani nie otrzymując na nie maili z konta oficjalnego i pozostałych kont fikcyjnych. Jakbyś nie wiedział, nazywa się to OCHRONA PRYWATNOśCI :)).


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

Ja nie pytam kto mi zmienił hasło itp tylko czy ktos wie w jaki sposób mogę je odzyskać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak odzyskać hasło

@Anoni.m przeczytaj wczesniejsze posty, wszystko wyjasnione i wlasnie Twoj sposob podawania danych padl w moim poscie :) co do ochrony prywatnosci, wystarczy, ze korzystasz z internetu a juz ja ostro naruszasz. Twoja data urodzenia tak na prawde nie interesuje nikogo, a potrzebna jest np przy filtrowaniu tresci na stronach z ktorych korzystasz. Jak komus zalezy na dostepie do Twoich danych czy kont nie bedzie sie bawil w date urodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org