środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

posiadam skode octavie 1.9 tdi 90 KM 1999r . problem polega na tym ze jak rano ja odpalam to jest wszytsko w porzadku pali bez problemu, gorzej pozniej jak sie rozgrzeje kreci i po kilku sekundach dopiero zapala... wymienilem czujnik temperatury na nowy i jest dalej to samo... na odpietym czujniku pali dobrze... moze ktos wie w czym jest problem ??? kto i za ile moglby to zrobic kogo polecacie...??? pozdrawiam i z gory dziekuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

zapewne wtryski,,,

mam nr do takiego jednego gościa ale na forum nie wypada,,,

tani i solidny

też mam skode oktavie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

To nie wtryski. W tych silnikach rozprogramowuje się mapa zapłonowa trzeba wgrać ją na nowo. W kupiskach to zrobią w zakładzie przeniesionym z Nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

Lub posadzona pompa wtryskowa pękła sprężuna od przyśpieszacza zapłonu, rozbity klin na kole zembatym paska rozżądu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

A ja ich nie polecam! Jedż na ul.Sosnową ! Tanio , szybko , solidnie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

ile to moze kosztowac na sosnowej ? na nowogrodzkiej domyslam sie ze jest drogo... ! czytalem na forum ze mozna vagiem zwiekszyc dawke rozruchowa i to pomaga...! co wy na to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

Podłączenie do vaga na Sosnowej to jakieś grosze w porównaniu z tymi na Nowogrodzkiej - czyli teraz w Kupiskach. Co do modyfikacji -nie wypowiadam się-mechanikiem nie jestem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Octavia 1.9 Tdi problem z paleniem....

Zadna mapa się nie rozjeżdza, bo nie ma takiej możliwości.
Pompa wtryskowa, a w szczególności jej nastawnik jest juz zuzyty. Możesz oddać pompę do regeneracji, lub pogrzebac w mapach. W drugim przypadku oczywiście auta nie naprawisz, tylko zaleczysz, ale bedzie jeździć jak trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org