piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hej pytanie

Witam.Mam pytanie odnośnie Facebook.Gdy wchodzę na tą stronę to zaraz mi się wyłącza i nie mogę z niej skorzystać.Wyskakuje komunikat:"Program Internet Explorer nie może otworzyć miejsca internetowego http://pl-pl.facebook.com/.
Operacja przerwana" w niebieskiej ramce i żeby cokolwiek zobaczyć przez sekundę muszę kliknąć OK i WSTECZ ale to nic nie daje bo robi się non stop tak samo .Wszystkie inne strony działają ok a tylko z facebookiem się tak dzieje.

Dlaczego tak się dzieje u mnie z tą stroną????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Zainstaluj sobie firefox'a.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Przeglądarkę Mozila Firefox to mam jeśli o to chodzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

to kożystaj z jednej przeglądarki..
żle w takim razie masz zainstalowane Mozila Firefox i to wwszystko wyjaśnia .

bo musi dzialać jedna...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Czyli jak źle to jak to poprawić ?Ja korzystam z Internet Explorer i niech tak zostanie.Może usunąć wogóle Mozila Firefox?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

tak usuń to w panelu sterowania i nie kombinuj jak czegoś nie wiesz..

oik??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Hej "robciu" wykasowałam w panelu sterowania Mozila Firefox i facebook włączył się normalnie i przez chwilę się nie wyłączało a teraz znowu to samo.Więc nie wiem dlaczego????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Za często na podrywaczach pl.urzędowałaś:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

To od czegoś innego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

hej , perełka14 , a jakiś komunikat ci wyskakuje jak rozlącza ci???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

wyskakuje ,pisałam jaki w pierwszym poście więc przeczytaj wyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

a cha..
no to musisz sobie zaistalować mozille i ustawić ją jako twoją biezącą przeglądarke bo Internet Explorer to szajs i dla tego tak się dzieje...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

czyli jak będę musiała zrobić by ustawić "jako bieżąco przeglądarkę".
I czy mogę korzystać z internetu przez Internet Explorer???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Proponuje wyczyścić system ccleanerem
http://www.piriform.com/CCLEANER
zainstalować firefoxa lub chrome i nie używać IE do przeglądania stron w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

ale ten Internet Explorer to syf, trzymam go jedynie dlatego na kompie, w razie jak mi kiedy mozila nawali, co się jeszcze nie zdarzyło :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Perełka, też coś podobnego kiedyś miałem. Wystarczy ustawić prawidłową datę w komputerze i powinno być ok ;)


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

Wczesniej normalnie wchodzilas na ta strone przez ta przegladarke? mozliwe, ze przez ta strone czyli facebook sciagnelas sobie na komputer wirusa a teraz masz taka zapore zeby wejsc na ta strone ze wzgledu na bezpieczenstwo.... PIsal ktos do Ciebie po angielsku ze znajomych cos w stylu : "hi, how are you?" a potem wyslal link a Ty w nigo weszlas? a co gorsza sciagnelas ten "program"? albo ktos z domownikow? to moglo byc powodem i etraz mozesz miec problem/..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pytanie

zresetuj internet explorer i powinno byc po klopocie, ewentualnie sciagnij hijackthis i zobacz czy jakies diabelstwo nie etakuje ie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org