niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znieczulenie zewnątrzoponowe

Witam! Mam pytanie do kobiet które rodziły w Łomży!
Czy mogłyście prosić o znieczulenie zewnątrzoponowe do naturalnego porodu? Ile za to płaciłyscie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

Nie ma takiej mozliwości. W ogóle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

lekarza prowadzącego najlepiej się zapytać ja bez tego znieczulenia rodziłam siłami natury dzieci mam zdrowe a i sama szybko do formy doszłam słyszałam że tego typu znieczulenia są czasami nie bezpieczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

Do beauty lashes

Ja rodzilam w Lomzy silami natury bez znieczulenia i powiem szczerze, ze chyba nadal to u Nas nie funkcjonuje. Wiem natomiast, ze w PSK w B-stoku jest mozliwosc porodu z zzo za darmo.

beauty lashes szczerze to porod silami natury bez zzo nie byl taki tragiczny... O wiele bardziej bolalo mnie samo zszywanie po porodzie niz sam porod ;-) Niestety ja popekalam i zaluje, ze nie bylam nacinana, bo po zszyciu nie byloby tak widac blizny. W przypadku naciecia blizna pozniej jest praktycznie nie widoczna, a po peknieciu jest tragedia z blizna (to takie latanie rany)...

Ps. glowa do gory jesli chodzi o porod z zzo to wybralabym PSK w Bialymstoku.

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

Ja myslalam o Białymstoku ale to jest moje pierwsze dziecko i nie wiadomo jak bedzie przebiegał porod moze trac kilka godzin a czasem jest to dosc szybkie wiec nie wiadomo czy zdarze dojechac do Białego a zreszta z tego co wiem to znieczulenie trzeba dac w odpowiednim momencie bo potem jest juz za pozno
W Łomzy jest problem z anestezjologami (chyba jest 3 na caly szpital ;/)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

ZZO nie niesie żadnych komplikacji, ani dla dziecka, ani dla matki. Skoro bedziesz miala szansę z tego dobrodziejstwa skorzystać, nie wahaj się. Super sprawa.

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

Do beauty lashes:
Nie martw się, zdążysz dojechać. Ja też balam się o to, a nie potrzebnie. Nie urodzisz tak szybko; jechałam do Bialego godzinę (w trakcie remontu drogi!) i dojechalam na czas, a skurcze miałam co 5 minut.

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

Ale chodzilas do lekarza w Łomzy czy w Białym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

w Lomży chodzilam cały czas, a dodatkowo 5 wizyt przed porodem - w Bialym. Rodziłam w klinice, a nie w PSK.

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org