niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cena prądu

wie ktoś może ile kosztuje jedna kWh z sieci trójfazowej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Masz tu kalkulator, który zrobiłem w wolnej chwili. Sprawdzisz sobie stawki w zależnośći od licznika i taryfy (G11, G12).
PGE Obrót S.A. odział Białystok

KALKULATOR ZUŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

PS
Plik w excelu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

chodzi mi tylko o cenę jednostkową zł/kWh bo musze sie rozliczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

No faktycznie, Tobie ten kalkulator się nie przyda, skoro nie wpadłeś na to, że można podstawić dane i uzyskać wynik...


Stawka 1kWh w taryfie G11 to: 0,5727 brutto

Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

pobrałem ten kalkukator ale to był tylko plik do odczytu więc nie można w nim nic podstawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Można podstawić, ale....
ech... szkoda tłumaczyć.

Proszę, nie ma sprawy.
Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Odnotowaliście już podwyżki w tym roku? My mieliśmy i powiem szczerze, ze trochę przerażenie nas bierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Jak zobaczyłam ile za prąd to chyba wracam do natury, żadnej elektryczności... i tak mnie zaraz nie będzie na to stać :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Ja też ostatnio przeżyłam szok. Ta sama taryfa, mieszkanie 26 m2, 2 osoby, telefony
ładowane codziennie, w tym 1 kilka razy, laptop co kilka dni, płyta indukcyjna na prąd i piekarnik działają kilka razy w tygodniu, pralka 2 razy w weekend, lodówka wiadomo, podłączona cały czas, parę godzin dziennie chodzi komputer stacjonarny no i boiler elektryczny, włączony cały czas (ustawiony trochę za połową w stronę maxa) w którym upatrujemy winowajcę. Od listopada płaciliśmy prognozowane 100 zł miesięcznie (dopiero się wprowadziliśmy), w marcu przyszła niedopłata 600 zł, teraz będziemy musieli płacić prognozowane 260 zł co miesiąc do sierpnia...
No i postanowiliśmy zmienić żarówki na nowe. Liczę na to, ze żarówka led będzie pobierała o wiele mniej prądu. I trochę zaoszczędzimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Niedawno zrobiłem apkę na Androida.
Doradca Taryf Energii Elektrycznej.

Tam znajdziesz ceny we wszystkich taryfach.
Może się komuś przyda.
https://play.google.com/store/apps/details?id=doradcataryf.energy_calc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Na prawdę czeka nas poważny kryzys ...ceny prądu i gazu dla właścicieli firm są ogromne!!


_______________________
warto przeczytać
https://www.wbpkultura.pl/domy-drewniane-z-bali-z-jakiego-drewna-najlepsze/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

najbardziej zadowolona z podwyżki energii jest Pani Janina Gross koleżka Jarosław kaczynskiego tzn. w jej wypadku podwyżka w PGE była do 1 miliona złotych ale wypłaty. Jak widać byle debil i głąb może zasiadać w zarządzie PGE wystarczy znać Pierwszego sekretarza smoleńskiego.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cena prądu

Teraz panele też jakoś rewelacyjnie nie wychodzą. Zobaczymy jakie podwyżki będą w przyszłym roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org