piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca przy sesjach zdjeciowych

Ostatnio na 4lomza pojawiła się oferta pracy :

Poszukujemy kosmetyczki, masażystki, wizażystki i makijażystki na staż do obsługi profesjonalnych sesji zdjęciowych. Możliwe wyjazdy za granicę. CV na @.

e-mail: rekrutacja@seoplus.eu
ogłoszenie dodane 2011-02-10

Czy ktoś coś wie o tej firmie? Nie jest to może jakiś kolejny przekręt z wywożeniem kobiet za granice i zmuszanie ich do prostytucji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

Absolutnie nie ma podstaw by sądzić o prostytucji, wal w ciemno. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

a myślisz że na co im dziewczyny co potrafią się ładnie umalować, ubrać i zrobić masaż :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

Moniczka wrzuć fotkę to Cię ocenimy czy się nadajesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

Daj se spokój dziewczyną z tą firmą... to wypromuj.pl a sam szef wprost kocha kartować i oszukiwać, tonie a ty uwierz nie chcesz utonąć razem z tym statkiem...

No chyba że chcesz to Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

Ha ha za granice to ty z tą firmą nie pojedziesz :) no chyba że na faktycznie na wywóz za długi xD ... PS. to na pewno nie ma związanego nic z prostytucją ani dobrą pracą ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

Tak Darku, kiedy pracownik zjawia się kiedy chce, robi co chce pod nieobecność szefa, kręci za plecami, jak szefa nie ma ciągle wychodzi na papieroska to szef nie może być w fair w stosunku do ludzi Twojego pokroju (to nie tylko moja opinia). Znajdź sobie pracę, a może ktoś uszanuje Twoje podejście.

A Sylwia Pamiętasz co Ci powiedziałem pod kwiaciarnią? Myślałem, że zrozumiesz, ale cofam moje słowa.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca przy sesjach zdjeciowych

Powiedz to dla mnie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org