wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Automaty Biletów mpk

Witam
Czy jesteście za wprowadzeniem do MPK automatów na bilety w autobusach?
To by było zapewne wygodą dla paserów i kierowców

Klub MPK Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Ja tak. Widziałem takie coś w Belgii parę lat temu. Fajna rzecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

super pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

a obok musi być automat z kawą i herbatą , drugi z prezerwatywami i jeszcze skrzynka pocztowa na listy oraz telefon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

kolego automat z kawą to sobie możesz w domu zamontowac

Fani MPK Łomża i ZTM Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Jesteście za Automatami do biletów ?

Klub MPK Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Ja jestem za zwolnieniem łomżyńskich kanarów, wiecznie wali od nich wóda, az mi sie wymiotować chce!


Zero kultury, ani be ani me, tylko BILET, ani dziękuje, ani pocałuj mnie w dupę.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

To już nie wina klubu .
Może kiedyś to klub będzie sprawdzał bilety w obecności ochrony tak jak jest w Warszawie

Fani MPK Łomża i ZTM Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Tak oczywiście jestem za automatem z biletami.

Kierowca powinien patrzeć to do czego został powołany. Wtedy będzie przyjemniej bardziej o czasie a przede wszystkim bezpieczniej.

Co do kontroli to jest jej brak po południu a od lat w soboty i w niedziele.
Nie zauważyłem ani nie wyczułem żeby któryś z kontrolerów był kiedykolwiek po alkoholu podczas kontroli biletów.
Po prostu wystarczy mieć tylko ważny bilet i co mi tam to tylko ich praca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

A ja nie jestem za takimi automatami, moim zdaniem to zbędne.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Klub Zaprasza osoby kolekcjonujące bilety i interesujące się komunikacją miejską więcej inf. pod adresem mailowym
ztm@onet.pl

Klub MPK Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Ja też jestem za automatami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

automaty do lodów koniecznie muszą być zainstalowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Jestem za nie będzie trzeba do kiosku zapier***** ale i tak znajać życie to tylko będą pewnie w 10 autobusach na 100;p
A znając nasza młodzież to w pierwszym tyg juz będą popsute

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Słyszałem o ciekawszym rozwiązaniu niż automaty... a konkretniej o biletach sms-owych. Jeszcze na przystanku wysyła się sms (koszt równy cenie biletu) a w razie kontroli biletów przedstawia się raport, który po wysłaniu sms-a przychodzi na mój telefon. Bezgotówkowo i prościej niż w przypadku automatów :)

Pozdrowienia




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

taaa tylko co jak nie masz hajsu na koncie? nie jedziesz? heh ... automaty z biletami? dobra sprawa ale w w wiekszym miescie... lomza do takowych nie bardzo sie wlicza bo jest raptem kilka mpk'ow... to co tylko w 8 i 10 mają byc automaty? bo tylko te glownie sa "oblegane" ...kioskow jest jak psow w schronisku wiec nie jest grzechem kupno biletu w kiosku... Automaty sa spoko ale jak juz beda to beda problemy a to ze poniszczone, a to nie mialam/lem drobnych na bilet... łomża jest tylko łomża i kazdy sie do czegos przyczepi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Widziałaś na Szosie zambrowskiej kiosk w którym można kupić bilet ? lub na fadomie ? NIE taki automat był by dobry wrzucasz zeta i masz bilet :) a kierowca to nie kasjer który ma kase przeliczać i bilety wydawać tylko zapierniczać swoją limuzyną xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

@zziiuuttaa

Chyba rzadko jeździsz mpkami skoro twierdzisz, że 8 czy 10 to jedyne oblegane autobusy w Łomży :) Proponuję dostać się do środka autobusu nr 2, 4, czasami nawet 1 przed godziną 8 rano ;)
Myślę, że takie automaty najpewniej pojawiłyby się w autobusach niskopodłogowych, tj tych nowszych a tam są kamery więc o niszczeniu raczej nie byłoby mowy.
I pokaż mi gdzie w Łomży masz "kiosków jak psów"? Na palcach obu rąk zliczę czynne kioski, a na palcach jednej te które sprzedają bilety.
A skoro nie ma drobnych na bilet w automacie to jak miałby je kupić w kiosku?

Automaty to niegłupi pomysł, karty miejskie jeszcze lepszy.
To moje zdanie w tym temacie, a przyznam że jeżdżę zwykle 2x dziennie naszymi mpkami i wiele mogłabym powiedzieć na ten temat.


_____________________

Ale to tylko moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Zapraszam osoby chętne do klubu z pomysłami na zmiane MPK
piszcie na maila ztm@onet.pl
Pozdrawiam

Klub MPK Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Automaty w autobusach? Łomża jest na to za mała, takie automaty to większe koszta MPK. Co za tym idzie podniesienie ceny biletów, a Łomża na tak małe miasteczko ma i tak niezłe ceny, Nie ma biletów dobowych ani weekendowych, miesięczne też ceny mają o sporo większe niż choćby w białym gdzie miasto jest kilka razy większe. Przydały by się albo podwójne autobusy na 8,10 itd. albo więcej autobusów w h rannych i popołudniowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

W Siedlcach już mamy takie automaty na bilety w autobusach i proponuje o wprowadzenie w Łomży takich automatów bo są bardzo wygodne podczas jazdy autobusem MPK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Siedlce są takim samy na wielkość miastem jak Łomża.
Bywam tam częstą i automaty się sprawdzają rozmawiałem z Dyrektorem Siedleckiego MPK.

Fani MPK Łomża i ZTM Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Hmmm Łomża jest o 14 tyś mniejsza, a ceny wyższe niż u nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Jestem z Klubu MPK Siedlce
http://www.youtube.com/watch?v=VoSzPc1auZU automaty na bilety
http://www.mpk.siedlce.pl/
Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Z tego co prezes MPK Siedlce mówi to dobra rzecz i by się w Łomży taki automat przydał

Klub MPK Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Piszcie

Klub MPK Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

skoro twierdzisz ze autopamty i tak pewnie bylyby w niskopodlogowych to po co gadasz o 2, 1 i4 ? skoro te linie to akurat stare autobusy? tak sie sklada ze 2 jezdzilam codziennie i wiekszosc jezdzacych z centrum to glownie uczniowie tzw zedli.. i co uwazasz ze zedle beda na tyle kulturalne zeby kupic bilet nie naruszając automatu? eee nie wydaje mi sie wystarczy spojrzeć na wnetrze autobusów tych linii ... troszeczke rozsadku a ja i tak twierdze ze łomża jest za mała na takie "luksusy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Ciekawe ile przyjdzie nam zapłącić za bilet przez takie "udogodnienie", bo to że cena biletu przy okazji niejako wzrośnie raczej jest pewne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Rozwieję wątpliwości. Automatów biletowych na razie nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

WKOŃCU TRAFIŁ SIĘ KTOŚ MĄDRY I WYMYŚLIŁ COŚ PRAKTYCZNEGO BRAVO POMYSL PIERWSZA KLASA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

lepszym rozwiązaniem były automaty biletowe nie w autobusach, ale przy przystankach autobusowych. Oczywiście nie wszystkich, ale w miejscach najbardziej "newralgicznych", gdzie zawsze jest największy tłok.

Tak jest w Warszawie i świetnie ta się sprawdza ten pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Kolego Jarku, klub nie ma jak narazie zadnej osobowosci prawnej. I jak pytasz o to, co Łomżyniacy twierdzą o Automacie Biletów, to się dowiedz najpierw czy będą a nie ktos (chyba) spoza klubu pisze ze nie bedzie.


Paweł,
twórca strony klubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Zaaa.... pojedyncze również mogły by być:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Oczywiście, że tak, w punktach największego ruchu biletomaty to wybawienie. W niektórych dużych miastach wprowadza się nawet pewne innowacje dotyczące biletomatów: http://www.mera-systemy.pl/innowacje/automaty-biletowe/ . Jak dla mnie biletomaty stacjonarne i mobilne to wielkie ułatwienia dla pasażerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Pewnie, ze musza byc to druga Japonia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automaty Biletów mpk

Jak najbardziej jestem za biletomatami, ale nie mogą to być urządzenia kiepskiego rodzaju. Najlepiej postawić na takie od czołowych (i co za tym idzie - najbardziej zaufanych) producentów. Takich, o których mówi ten artykuł http://kochamczytac.pl/biletomaty-automaty-biletowe-najwieksi-producenci-w-polsce/, który, swoją drogą, warto przeczytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org