sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parkingi

Widzę, że dochodzi już do blokowania miejsc na parkingach blokowych. Chodzi mi mianowicie o te , które są odśnieżane przez samych kierowców, którzy na nich parkują. Po odśnieżeniu, stawiają różnego rodzaju butelki z chorągiewkami. Przecież to nie jest ich własność. Co wy o tym sądzicie. Ja też odśnieżam tam gdzie zostawię auto, ale nigdy by mi nie o\przyszło do głowy, żeby w taki sposób jego blokować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

to skandal i uzurpowanie sobie praw wlasnosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

ja tez nie, pewnie wczorajszy sabotaz pana pogody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

dwie butelki po płynie do spryskiwacza +chorągiewka żaden problem z tarana i ch..j

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Tylko czekam aż mi ktoś się wpieprzy na świeżo odśnieżone przeze mnie miejsce parkingowe. Spotka go niemiła niespodzianka :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Nie płacz tylko wyjmij z bagaznika łopatke i odśnież nowe, moje też zastawione, ale przeboleję, przynajmniej parkingi czyste będą ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

T-line i co byś zrobił ??? Wiedz o tym że i ciebie potem spotkała by jeszcze gorsza niespodzianka bo takie sprawy szybko sie wyjaśniają. Szybko można dojść takiego kogoś od niemiłych niespodzianek, ale potem można mocno żałować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

posiadam 3 samochody i odkopalem 3 miejsca, gdyby kazdy tak zrobil bylo by wszystko ok.. Ale jak sa buraki, ze na sepa sie cisna to nie dziwo, ze ludzie sie do nich pruja..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

hehe, jeszcze nie widziałem takiego dziwactwa, ale z pewnością nie zwracałbym uwagi na jakieś butelki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Łopata do odśnieżania jakieś 20zł, same odśnieżanie jakieś 20 min. No ale radość bumelanta sąsiada co sobie myśli, ale to on jest sprytny... BEZCENNA
Pozdrawiam bumelantów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Jeżeli kierowca sobie wykupi miejsce parkingowe to ma do tego prawo,ale w przypadku takiej zimy to tylko zwykła grzeczność pozostawić takie miejsce wolne jeżeli sam jego nie odśnieżyłeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Nikt przeciez opon nie poprzebija czy lakieru nie porysuje za to ze mu miejsce ktos odkopane zajmie , zreszta chcialbym zobaczyc mine kolesia ktory pol roku potem za darmo pracuje bo samochod uszkodzil sasiadowi mysle ze taniej kolejne miejsce zrobic i poswiecic te 20 minut ;) A szopki z oznaczniem juz byly w ubieglym roku tyle ze ktos sie posmieje z idioty a i tak zaparkuje. Jedyne wyjscie wlasne miejsce parkingowe tabliczka ze wykupione dla BL XXXX wtedy zadna kanalia nie odważy sie ! Oczywiscie jestem przeciwnikiem cwaniactwa ale takie sa realia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

No nie wiem, jak ktoś odśnieża se miejsce aż do chodnika a później jakich cham wjeżdża w to miejsce odśnieżone co kartonem było zastawione a np. obok miejsce było wolne i wyjechano troche ale by wjechał to jest chamskie moim zdaniem, i ten ktoś rano jak wyszedł długo się nie nacieszył odśnieżonym miejsce a musiał samochód odsypywać :D ja tam odśnieżyłem miejsce parkowałem ale wczoraj i tak nawalił śnieg i to samo więc nie mam pretensji że stoi tam se sąsiad z 2 klatki :) aa i poco jakieś flagi butelki ? nie lepiej dechę z gwoździkami i śniegiem posypać i by już nikt nie wjechał ? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

ludzie stawiający rzeczone butelki i chorągiewki są jednostkami aspołecznymi, które powinno się izolować, trzymać z dala od aglomeracji miejskich, wydalić poza granice miasta a blachy ich aut przebić na BLM, co byłoby swoistym piętnem wygnańców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

co to jest te blm bo nie qmam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Jeśli ktoś chce mieć własne miejsce parkingowe niech je wykupi i po sprawie. Odśnieżam swój podjazd i nigdy nie miałam pretensji, że np sąsiad postawi u mnie auto. Zamiast lamentować na forum, idźcie do spółdzielni i uzgodnijcie z nimi odśnieżanie parkingów. W krajach cywilizowanych takie coś jest nie do pomyślenia, żeby sąsiad sąsiadowi aferę zrobił, że zaparkował na miejscu, którego sam nie odśnieżył.

Dajmy przykład, pojadę do rodziny, pod blokiem będzie tylko jedno miejsce wolne - odśnieżone. Mam zaparkować dwa bloki dalej i wlec się śliskim chodnikiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Jestem za tym żeby każdy miał swoje miejsce parkingowe przypisane do nr mieszkania i problemu by nie było. Nawet za symboliczną opłatą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkingi

Nigdy nie odśnieżam bo i po co robi to inni a jak robią to pewnie to lubią........A ja rower parkuję w piwnicy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org