piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komunikat!

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łomży informuje,

że w dniach 4-10 maja, celem skutecznego zwalczania wścieklizny u lisów - drogą zrzutów z samolotów, zostaną wyłożone na terenie województwa podlaskiego przynęty ze szczepionką w załączeniu. Prosimy o zachowanie wymaganej ostrożności zgodnie z informacjami zamieszczonymi poniżej.

Przynęty mają kształt kostek, koloru zielono - brunatnego, o wymiarach 4x4x1 cm, i zawierają zatopiony plastikowy pojemnik z płynną szczepionką.

Zrzutem objęte będą kompleksy leśne, pola, łąki itp, z pominięciem obszarów zabudowanych, rzek i zbiorników wodnych.

Prosimy nie dotykać i nie niszczyć przynęt.

Przynęty, które były dotykane przez ludzi są omijane przez lisy.

Szczepionka jest nieszkodliwa dla zwierząt domowych i innych zwierząt wolno żyjących.

Dla zachowania ostrożności, w przypadku dostania się szczepionki znajdującej się wewnątrz przynęty na błony śluzowe człowieka względnie na uszkodzony naskórek - należy miejsca te gruntownie przemyć wodą z mydłem, a następnie zgłosić się do lekarza med.

Po wyłożeniu przynęt, przez okres 2 tygodni, trzymać psy na uwięzi, a koty w zamknięciu.
Tekst pochodzi z : http://www.lomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

To już wiem.

Ptysiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

polak tym swoim mottem dajesz wielkie swiadectwo o sobie, dziwie się że admin tego nie dostrzega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Motto to podstawa:)+polak+ brawo:):):)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Motto jest ważne w życiu człowieka no cóż może Admin to zablokować albo usunąć ale to mnie nie rusza dlamnie jest ważne żeby niebyć egoistą hamem debilem i takim jakich tutaj nie mało : wywyszać się od kogoś co jest młodszy tym że jest starszy i mądrzejszy a może gówno mądrzejszy poprstu jest Jebanym Srelem który myśli że młodszy nie moze mu nafikać albo nic nie wie o życiu i że to on sprawuje władze a gówno sprawuje bo jest hu*** i prosze nie wywyższać się może ja i ptysiek jesteśmy tutaj najmłodsi ale nie najgłupsi są bardziej głupi ludzie na świecie ... już nie bende mówić ale taka prawda bardzo wiązałem to role MrSa bo on tak się mądrzy i nas wyzywa ... a reszta to bez komentarza jeśli coś masz to CHCWD Za Nie Przemyślane Słowa ! a moje słowa są przemyślane //..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Zgadzam sie z Zibim 1 :P


...CZłÔW!ĚK ZĂCZýNĂ řÔZůM!Ěć, GĐý ZĂCZýNĂ TřĂC!ć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

polak przejdż na nieco słabsze używki bo te bardzo cię eksytują (podniecają) jak młodego byczka przed korridą i tak się zachowujesz jak on.
W/g wielu ,,mędrców" miekkie narkotyki miały nikomu nie szkodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Zibi 1 to co radzisz ? mocniejsze czy słabsze czy wogóle ? bo ja jestem na tych średnich .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

"wywyszać się od kogoś co jest młodszy tym że jest starszy i mądrzejszy a może gówno mądrzejszy poprstu jest Jebanym Srelem który myśli że młodszy nie moze mu nafikać albo nic nie wie o życiu "

ostry jestes :D nie mysl, ze to komplement przypadkiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

+polak+ i znów pokazałeś jaki jesteś głupi. Zauważ, że rację na tym forum przyznają Ci tylko inne twory o ilorazie inteligencji szympansa, np. ptysiu i cały jego "cip squad" ;-) Jesteś śmiesznym pajacykiem, który chyba z nudów pisze takie farmazony, zaśmiecając to forum.


Pozdrawiam ostatni bastion inteligencji, po kilku postach widzę, że jakaś się jeszcze ostała... (nie ptysiu, nie o Tobie mowa).

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

MrS ...czego Ty chcesz od Ptysia? ...daj mu już spokój!

Może Cię wkurzać jego pisanie o niczym, ale zauważ, że w przeciwieństwie do wielu innych tutaj, nikogo nie obraża!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Oki To Ja Spadam z tego Forum Nara Na Tym Poście Kończe Swój Żywiot na Tym Forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Kefas nieporadzisz chyba tu nic.

Ptysiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

MrS,
A na czymże polega ten twój poziom, jakże wysoki w/g mniemania twego??
Ciekawam niezmiernie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Śmieszą mnie te Wasze gierki słowne, które niczego nie wnoszą. Ale to dowód że w Łomży najpolularnijeszą forma spędzania czasu jest ubliżanie innym....
Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum no i cóz.......hmmmmm.....
Zaczekam z ostatecznym wnioskiem

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

A wiadać to choćby w temacie: znów o pieskach. Wydawac by się mogło, że to taki niebudzący skrajnych emocji temat, a jednk nie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Proszę, zostawcie w spokoju ptysia, plus polaka i innych im podobnych. Oni nie są nawet świadomi, że ich przypadłości są nieuleczalne i nie wiedzą jak są nieszczęśliwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

sie kłócą te dzieci aż mi żal ich ....

n/c



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Hehehe Ptysiu Szybko Domnie Zgłoś się na GG mam ważno wiadomość :D i Dla Was Kochani Też :D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Red zostaw wiadomość pod 7889552



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

MrS, po co sie stresowac masz - *plonkuj* ptysia itp. ;)

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

red,
jak masz dla nas i dla ptysia jakas wazna wiadomosc to czemu nie napiszesz o tym w poscie??

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Hmmm Ale ja chce żeby ptysiu otym się dowiedział pierwszy a Ptysiu przecież masz mnie na liscie i twojo siorke mam na GG . hehe :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

red to ty wiesz co to ptysio za jeden...co to za typ?? trzeba gnoja dojechac !!!! tamsie kiedy przejde na ta bawelne .... juz mozesz zaczac srec po gacaiach :) buahahahahaha nadchodze !!!!! k.u.r.w.a !!!!!






=======> BEZELE YO <=======



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Hehehehe Ciekawe co Ptysiu Nato ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

hehehehe......:D

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

ty red sie nie ciesz tak bo jak jeszcze siedziales pod nickiem SLEDCZY to bardziej ci po dupie jechali niz ptysiowi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunikat!

Ty może sam siedziaŁeś pod tym nickem ??? bo ja niee



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org