czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rezonans magnetyczny

Witam!
Czy ktoś orientuje się gdzie w łomży można zrobić prywatnie rezonans magnetyczny i ile taka usługa kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

Centrum EnelMed w podziemiach nowego szpitala. Od wejścia ciągle prosto aż do oddziału psychiatrycznego, potem schodami w dół. Wiszą szyldy.

http://enel.pl/uslugi/diagnostyka-obrazowa/cennik.html

Cennik z Warszawy ale u nas ceny są praktycznie identyczne.
Wyniki w ok. 2 dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

Ten enelmed to prywatne jest???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

Z tego co wiem, można u dr Wagnera (koordynator zakładu radiologii), a może on wystawia skierowania? Dokładnie nie wiem, ale osobie w mojej rodzinie mówił, że jak będzie potrzebny rezonans, to zaprasza do siebie. Stąd moje info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

w szpitalu mozna zrobić prywatnie. oni do okreslonej godziny robią na nfz a pozniej prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

no i koszt 400 PLN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

400 zl+zdjęcie 20zl które jest niezbędne, bo płytki niechętnie chcą fsadzać do komputera!albo skierowanie od lekarza na nfz,ale się czeka do pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

jakie pół roku ja czekałem tylko miesiąc na nfz



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

chyba po znajomości trafiłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

mś ,chyba jak dasz w łapę!ja czekałem ponad 6mś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

A wiecie ile się czeka na rezonans prywatnie?

Nie idę do nieba...mam lęk wysokości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

Robiłam rezonans magnetyczny w enel- med w Łomży. Na badanie umówiono mnie na następny dzień. Badanie trwało ok 30-40 minut i wynik był po mniej więcej 10 minutach. Oczywiście rezonans był bez podawania kontrastu. Z tego co wiem to w przypadku konieczności podania kontrastu musi być lekarz, który w łomżyńskim enel-medzie jest bodajże 3 razy w tygodniu. Obsługa miła, życzliwa. Bez kolejek, profesjonalnie i z godnością ;) Koszt Badania to 400 zł (ja otrzymałam zniżkę w wysokości 50 zł od mojej pani neurolog) + ewentualny kontrast w wysokości do 280 zł (w zależności od wagi pacjenta).
Szczerze polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rezonans magnetyczny

Musiałbym zrobić rezonans czaszki. Często miewam bóle głowy.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org