piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto robi dobre strony internetowe

witam mam pytanie potrzebuje zlecic wykonanie serwisu internetowego czy znacie jakies firmy lub osoby prywatne ktore sie tym zajmuja? wymagania to profesjonalne podejscie do sprawy no i umiarkowana cena. potrzebuje sprawdzonych osob. pozdrawiam prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

a to ma byc strona na firme? potrzebna ci faktura?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

nie faktury mi nie trzeba po co dodatkowe koszty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Szczerze Ci powiem że polcałbym jednak osoby prywatne... Zrobią Ci to taniej i raczej lepiej. Firma ma z góry ustalony cennik, np. maja gotowe szablony i w gre wchodza tylko 3 zmiany. Roznie to jest.
Mam kontakt do ludzi ktorzy sie tym zajmuja

gg 658738 lub do 2 6574443

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

gg 658738 lub 6574443 ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

dzieki skontaktuje sie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Polecam Ci wypróbowanego fachowca. przed paroma tygodniami Współczesna o nim pisała, ceny bardzo przystępne. Kamil GG 3968150

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

:))))))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

podobnie jak byku40110 polecam osoby prywatne, firmy śrubują ceny, w trakcie zlecenia dochodzą dodatkowe koszty itd.
napisz więcej szczegółów czego konkretnie oczekujesz albo skontaktuj się ze mną na maila jeśli Ci nie pomogę to chociaż podpowiem czego się wystrzegać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

" wojciechw
...nie faktury mi nie trzeba po co dodatkowe koszty"

No właśnie. Tak to jest w naszym kraju kochanym. Nie opłaca się się robić czegoś normalnie z fakturą z odprowadzeniem podatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Ja zajmuję sie czymś takim jako freelencer

www.temek.tk moje portfolio
lub www.janekpozycz.digart.pl

Jak jesteś zainteresowany napisz na

gg:7574747
tel: 600462510

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Ta jasne, osoby prywatne robia taniej, bo bez podatku i na lewym oprogramowaniu. A lepiej... to czasem lepiej nie komentowac. Np. zamieszczanie w portfolio projektow stron firm, ktorych sie nie wykonalo...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Zrobiłbym to za darmo ,ale nie mam czasu...
Jak coś moge podać nr tel. do kumpla.Zrobi to za grosze.
Połowa stron Łomżyńskich przeszła przez jego ręce.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Dran częściowo zgodzę się, najlepszym przykładem jest tego fantasta freelancer Tomo88, który dodał komentarz nad Tobą. Portfolio z kilku darmowych templatek - zgroza, ze tacy ludzie mają dostęp do netu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Templatki chyba, nigdy na oczy nie widziałeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Tomo88 znaczy jestes tworca witryny takiego np. Computer Arts?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Tomo88 jeszcze długo będziesz błądził zanim zostaniesz freelancerem o ile w ogóle nim zostaniesz, obyś tylko wcześniej się nie wpier ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

nie slyszalam o nikim naprawde dobrym, moze dlatego ze za malo udzielam sie na forach i w ogole nie widac mnie na internecie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

_jackass_ no biorac pod uwage, ze bezprawnie wykorzystuje zastrzezone znaki, jak logo firmy, przypisuje sobie czyjas prace i jeszcze wali pod tym wlasny copyright to moze sie wladowac dosc szybko...

Widac niestety w co sie mozna czasem wladowac zamawiajac cos u takich osob, pozniej nie ma faktury, nie ma dowodu, cala ewentualna odpowiedzialnosc za plagiaty, zlamanie praw autorskich itd. moze spasc na kupujacego...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

słuchaj jak chcesz dobrego serwisu internetowego to najlepiej zlecić to profesjonalistom, ktos tu wyżej pisał że nie warto iść do firmy bo ma sztywny cennik... co za głupota... przeciez wiadomo ze ceny są elastyczne i zależą od stopnia złożoności strony, co tam chcesz mieć i raczej każda firma sie do tego stosuje.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

ja mogę polecić www.hekama.pl specjalizują się m.in w stronach internetowych, są autorami wielu ciekawych projektów, które można obejrzeć na ich stronie, również jeśli chodzi o grafikę to profesjonaliści, wspominam super współpracę przynosząca konkretne efekty :)

no way, one way, milion ways

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Pan Bielawski Tomasz ma firme gdzie miesci sie Amnezja na 2 pietrze,robienie i pozycjonowanie stron.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Dziendobry.

Osobiscie robie strony internetowe.

Oto moj ostatni projekt:
http://www.krisbudlomza.pl/

Zajmuje sie tez naprawa komputerow i sieci. Usuwaniem wirusow i tak dalej.

Jesli myslisz ze moge ci pomoc zadzwon pod 797 496 493 i omówimy sprawe panie Wojciechu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Mogę polecić firmę Drużyna A - druzynaa.pl. Mają nowatorskie podejście to projektowania e sklepów. Widać na ich portalu niektóre realizacje, także można rzucić okiem na jaki design stawiają. Indywidualne podejście do klienta, słuchają oczekiwań zamawiającego, nie wychodzą z założenia, że oni i tak lepiej wiedzą jak strona ma wyglądać. A mam doświadczenie z innymi firmami, że takie podejście się zdarza.

dawid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

I specjalnie odkpałeś temat sprzed 10 lat by nas o tym poinformować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Jakie 10 lat? W 2015 jeszcze się dyskusja toczyła. Widzę, że trolli internetowych nie brakuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

ty pajacu na pewno do nich należysz


Autor: Lisciek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-09-15 22:20
A może jakieś sportowe buty do biegania? Każdy chłopak w końcu lubi biegać :) Zobacz sobie np. ten model http://air-jordan.pl/pl/wszystkie-kategorie/26-nike-air-jordan-3.html


Autor: Lisciek (---.dynamic-ww-09.vectranet.pl)
Data: 14-07-16 13:04
Lepiej zamówić przez Internet, jest taniej. Zobacz sobie tutaj http://www.niszczarki.org/bindownice-biurowe-c-42.html bindownice - mają ogromny wybór!


Autor: Lisciek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01-09-15 11:04
ta firma też jest godna polecenia http://holowanie.i-poznan.pl/oferta mi juz dwa razy przyciagali auto.


Autor: Lisciek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-09-15 22:21
Może oryginalnie? Np. buty do biegania np. takie http://air-jordan.pl/pl/wszystkie-kategorie/26-nike-air-jordan-3.html Aktywność sportowa w każdym wieku jest wskazana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Jeżeli potrzebujesz strony która będzie wizytówką - faktycznie chyba lepiej żeby zrobiła to osoba prywatna bo po co przepłacać. Ale jeżeli potrzebujesz strony z jakąś funkcjonalnością to lepiej zlecić to firmie która się tym zajmuje. Cena wyższa ale za to gwarancja dobrej jakości serwisu. Oczywiście wszystko powinno być na papierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Ja zleciłem zrobienie sklepu firmie www.one-solution.pl I wcale nie wychodzi tak drogo. Pokazuja swoje projekty gotowe, czyli gotowe szablony, ale wykonują też projekty indywidualne. Nic mi się nie zawiesza i nie tnie, ale w razie jakichkolwiek problemów służą pomocą techniczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Jeśli chcesz fajną stronę w rozsądnej cenie i szybkie wykonanie to się do mnie odezwij:
piotrek888631@gmail.com
Po stworzeniu strony masz roczne wsparcie gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Mogę polecić firmę e-hermer. Robili dla mnie stronę i jestem zadowolona.
http://e-hermer.pl/realizacje/strony-www

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Z własnego doświadczenia polecam firmę Dimax Design. Bardzo rzetelna firma, wszystko na stronie tak, jak zaplanowałem, zastosowali świetną grafikę. Są elastyczni i dostosowują się do klienta. Zapłaciłem mniej niż myślałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Ja się niezbyt na tym znam. Nie będę w stanie pomóc...

Krytyk jest jak samochód:im gorszy,tym więcej robi szumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Jeśli chodzi o tworzenie dobrych stron internetowy to myślę, że polecić mogę platformę Themeforest. Pracują w niej profesjonaliści. Dodatkowym atutem tej platformy na pewno są ceny. Warto zerknąć na stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Nie znam niestety, więc ciężko jest mi się w tym wypadku wypowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Moją stronę internetową robili tutaj http://www.blik.info.pl/ . Mają pojęcie o biznesie, wiec strony są tworzone, żeby były przyjazne dla klienta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Z mojej strony mogę polecić również szampaniWP. Robią bardzo dobrą robotę. Stworzyli mi stronę według moich wcześniejszych ustaleń. Zostawiam Wam link do ich strony https://szamaniwp.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Chciałem się nauczyć tworzyć strony internetowe, znalazłem jeden tutorial i odpuściłem. Wydaje mi się, że nie mam dużej motywacji do takich rzeczy. Mam znajomego w pracy, dla którego poza tworzeniem stron internetowych nie ma nic ciekawego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Mozna też trochę poczytać i zrobić stronę na wordpressie wtedy masz wszystko pod kontrolą i zrobisz jak tylko chcesz. Wix też jest bardzo spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Mi bardzo spodobała się ta strona: catering dietetyczny warszawa tanio

Nie wiem jaka agencja to robiła ale wygląda świetnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Tobiasz i chcesz powiedzieć że przywożą ci do Tarnobrzega ?
Znajdź sobie normalną pracę trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

Dużo jest obecnie takich firm. Tak ja to obecnie widzę. To jest po prostu świetna sprawa moim zdaniem!!!
___________________________
Przykładowe magisterskie tematy z Psychologii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto robi dobre strony internetowe

O stare tematy!!!

Czy ktoś wie gdzie można kupić nadajnik GPS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org