sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miasto sprzedaje działki

Czemu jako prywatna osoba nie mogę zakupić miejskich działek? ,oraz dlaczego ratusz wystawia te działki bez przetargu? ,czy to nie jest zastanawiające?
Działki znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji oraz w dobrej cenie.
Sam bym był skłonny za nie tyle zapłacić ,ale nie było przetargu i brak w związku tym informacji o sprzedaży miejskich działek w tej lokalizacji.


Jedynie taka informacja wyszła w portalu informacyjnym po czasie:

https://4lomza.pl/index.php?wiad=57979



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto sprzedaje działki

Czy dla dobra Miasta nie zależy nikomu ,by uzyskać wyższą kwotę z działek w bardzo dobrej lokalizacji i zorganizować przetarg?,startując ja i kilka innych osób do przetargu z pewnością by działki osiągnęły dużo większą cenę i wpływ do budżetu miasta,który z pewnością potrzebuję pieniędzy lub na spłatę kredytów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto sprzedaje działki

co ty bredzisz po prostu zainteresuj się tym a nie ,że ktoś ci podsunie pod nos .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org