czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa gastronomia

Witam wszystkich ,co byscie powiedzieli o otwarciu w Łomzy restauracji serwujacej rozne rodzaje spagetti .Prosze o szczere wypowedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

i tylko spagetti ?

moim zdaniem nie bardzo, nie kazdy przeciez to lubi, a tylko ze spagett w menu nie przyciagniesz klienta ktory woli inne potrawy, mysle, ze menu chociaz troszke powinno byc roznorodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

pozwole przypomniec wszystkim , ze spagetti z maslem sa, pardzo tuczace ,a ich przygotowanie nie wymaga talentu kulinarnego
proponuje ugotowanie spagetti we wlasnym domu z odrobina masla i soli, wymieszac to wszystko, i tak po prostu jesc
zapewniam -pyszne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

jeśli był by fajny klimat, zgrany z menu, to czemu nie.;) tylko trzeba pewnie liczyć się z tym, że dany klient nie będzie przychodził często, ale raz na jakiś czas, chyba ze ktoś jada tylko spagetti

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Brakuje porządnego chińczyka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

i dobrego kebaba ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Ja makaron mogę jeść codziennie, więc mi się pomysł podoba :D

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

dziekuje za pierwsze wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Po pierwsze!!
Nie tylko spaghetti powinienes serwowac tylko PASTY. Tzn makarony, tagiatelle, penne lub spaghetti z roznorodnymi dodatkami. Dodatkowo mysle jakies trzy cztery pozycje z zupami, np krem z warzyw, gaspacho na zimno. I nie mysl sobie ze ugotowac odpowiednio makaron to taka prosta sprawa, no chyba ze masz zamiar zatykac ludziom kichy rozgotowanym makaronem z maslem. Masz jakies pytania to napisz postaram sie odpisac w miare mozliwosci. :)

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

na samym makaronie daleko nie zajedziesz, ale prawdziwą włoską restaurację to i owszem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

a co robią nowego na Senatorskiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Wszystko tylko nie kebab! Chińczyk może być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Piszac sagetti nieprecyzyjnie sie wyrazilem chodzilo mi o dania z makaronow no i oczywiscie jakies przystawki.FIN dziekuje za szczerą wypowiedz bede mial ja na uwadze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Nie lubię włoskiej kuchni i nigdy tam nie będę gościł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Żadna włoska, brak w naszym mieście azjatyckiej kuchni która jest najlepsza na świecie jak dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Święta racja.


















Ciężko jest lekko żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa gastronomia

Jeśli macie swój biznes, swoja knajpę czy restaurację to zainteresuje was oferta na stronie https://gastromania.pl/ oni mają ciekawą ofertę na sprzęt i akcesoria do kuchni. Jeśli szukacie ofert na kompleksowe wyposażenie dla gastronomi to polecam zapoznać sie z ofertą od tej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org