niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ray Ban

Czy wie ktoś może czy w Łomży jest gdzieś wybór oprawek okularowych firmy Ray Ban?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

Nie sadze. Chyba jednak jak ma lomze lekko za bogato. W wawie jesy duzy wybor u optyka na ul. chmielnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

przy 4+ moze bo widzialam plakaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

maja przy 4+ ale 5-6 par zamowi jak ja na ebay ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

Szukaj w ceneo.pl lub allegro. Można wyrwać tanio z prywatnego importu. Uwaga , jest sporo podróbek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI ;) KORZYSTAŁ KTOŚ MOŻE Z USŁUG OPTYCZNYCH NA INTERNECIE. TAM JEST KILKA TAKICH SKLEPÓW, GDZIE MAJA RAY BAN W KORZYSTNYCH CENACH. MRTOMI nie miałeś problemu potem u optyka ze wstawieniem soczewek?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

niby dlaczego? po prostu przynosze swoje oprawki i wstawiaja mi taki ksztalt szkiel jaki chce ;) a wysylka trwala okolo 10 dni tylko na ebay jest syetem PayPal - nie koniecznie przyjazny choc powoli przekonuje sie do niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

... i jeszcze jedno jak nie jeden to drugi optyk ;) zrobi ci szkla kobieta ktora nosi RayBany hmm napisz do mnie nna mial mrtomi@o2.pl ;) chetnie cie poznam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

Dzięki serdeczne za podpowiedzi napewno skorzystam... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

mam do sprzedania oprawki Ray Bana model RB8613 kolor 1047 - zapraszam na mail mrtomi@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

Szczerze... To totalna wiocha sie zrobila z tymi rajbanami. Kazdy wiesniak ktory chce sie poczuc odrobine "bogato" kupuje te zjeebane oprawki. A juz totalnie rospierdalaja mnie na cyce malolaty ktore nosza oprawki niby kozak, a szkla zerowki...



Szpanerstwo I drobnomieszczanstwo jak sam skuurwensyn!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

Ray Ban- "Okularium" vis a vis Kauflandu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ray Ban

alfik89 napisał(a):

> Ray Ban- "Okularium" vis a vis Kauflandu

dokładnie. kilka dni temu kupiłam tam raybany przeciwsłoneczne. a czy są również same oprawki to nie wiem, nie interesowałam sie, nie potrzebuję okularów korekcyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org