niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
optyk

potrzebuję dobrego optyka, którego polecacie?

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

za dużego wyboru to nie masz, niezły, ma punkt przy szpitalu, (chyba, bo korzystałam tam już dosyć dawno)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

na starym rynku pod filarkami jest fajna optyczka :D
Barbara Mieczkowska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Najlepszy optyk wg mnie jest przy Al. Legionów przy Kontaktach w prawej strony, PRYZMAT. Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Tylko nie mylcie optyka z okulistą,bo często ci pierwsi nic wspólnego z okulistyka nie mają,radzę najpierw wizytę u dobrego okulisty a pózniej u optyka.Ponieważ badanie u optyka tz.komputerowe nie jest w pełni skuteczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

To zależy co chcesz optykać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Polecam optyk przy Al. Legionów 7 (budynek kontaktów), najlepsze ceny soczewek kontaktowych i płynów. Obsługa też miła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Optyk Al. Legionów 6B (Andy Optic) tanie ramki i soczewki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Hej,
Widzę, że jesteście nosicielami okularów i (jak mniemam) soczewek kontaktowych. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem tych ostatnich. Mój znajomy polecił mi takie: http://www.acuvue.pl/
Czy macie może jakies doświadczenia z tym producentem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

sa ok Acuvue Oasys... nawet jedne z lepszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Noszę soczewki od 7 lat i po wypróbowaniu wiekszosci osobiście polecam Softlens 59. Oczywiscie to indywidualne. u łomżyńskich optyków nie kupuję. polecam stronkę hamerlik.com, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli a i ceny są niskie.
pozdrawiam, j.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Coś obecnie jest otwarte?

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org