sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
silownia

hej mam takie pytanko która siłownia jest najlepsza dla dziewczyn ? jakie są wasze opinie ? jak możecie napiszcie też jakie są ceny za karnet lub jakieś namiary na siłownię
z góry dziękuje :) pozdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

Może ja zadam pytanie co chcesz osiągnąć na takiej siłowni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

no po świętach trzeba się zatroszczyć o figurę na wiosnę hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

Moim zdaniem dla dziewczyna najlepsza silownia jest Ewa dobry sprzet, napewno tez dostaniesz jakies rady od wlasciciela jesli o nie poprosisz. Karnet kosztuje 80 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

ACTIVIA ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

Też optuję za Activia. Właściciel siłowni Ewa jest człowiekiem o niskiej kulturze osobistej, zdecydowanie nie polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

AKTIVIA activia to jogurt bałwany

w ewie nie ma tak wykfalifikowanej kadry jak w aktivi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

Chodzilam przez miesiac do siłowni EWA - karnet 70 zł, ale to był aerobik, w sumie efekty widziałam (chodzi mi o wzmocnienie mięśni)... Ale osobiście na pewno są lepsze siłownie i instruktorzy... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

ze swojej strony mogę dodać jeszcze relax , sprzętu dla dziewczyn jest dużo porównując np z intercosmeticks karnet 65 zl, z legitką bądż też na 3 miesiące 50 zl , activie bym bral jeszcze pod uwagę karnet chyba 70zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

dzięki za odpowiedzi a macie może namiary do tej siłowni activi (aktivi) gdzie ona się znajduje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

Activia znajduję się na rogu Wojska Polskiego i Spokojnej
Relax odpada no chyba że jesteś brzydką kobietą z kompleksami tylko takie tam wytrzymują :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

szukam takiej siłowni gdzie można uzyskac spadek wagi ciała pod okiem fachowej osoby , ponadto aby nie przychodziły do tej siłowni napakowane szpanery i rózowe idiotki na tarło. Takiej siowni gdzie widac zainteresowanie zdrowiem klient a nie promowan iem sex lanserki. Czy jest taka w tym mieście po prostu normalna bez tej zgnilizny moralnej.

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

A co Cie ma obchodzić to co robi pan X czy pani Y przychodzący ćwiczyć na siłownię ? Ty idziesz tam w konkretnym celu - robisz swoje i na nikogo się nie oglądasz !

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silownia

Dina: zacznij od diety i ćwiczeń aerobowych, na zbicie wagi i poprawę kondycji polecam bieganie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org