piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trening

Witam, potrzebuje pomocy odnosnie treningów na siłowni a dokladniej chodzi mi o jakas konkretna rozpiskę (ile razy w tygodniu najlepiej, jakie cwiczenia, po ile seri itp itd) na rzeźbę i masę ciała, poniewaz sam niedawno zaczęłem i posluchałbym porad i opinii juz bardziej zaawansowanych. Czekam na konkretne odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening

Polecam www.kfd.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening

rozpiska nie może być od tak zrobiona :)
jedne ćwiczenia "wchodzą" Ci lepiej, inne gorzej

albo poproś o rozpiskę na kfd albo poczytaj to forum i sam ułóż se rozpiskę na podstawie kilkutygodniowych treningów - dodawaj/odejmuj poszczególne ćwiczenia :) to daje najlepszy efekt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening

gdzie chodzisz na siłownie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening

Mam swoja prywatna zakupilem praktycznie kazdy rodzaj sprzetu wiec chodze do swojeGO garazu gdzie to wszystko stoi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening

Poczytajcie też tutaj na temat nowoczesnych ćwiczeń mięśni, dzięki tej technice https://fitrepublic.pl/pilki-tenisowe-i-rolowanie-miesni/ można łatwo rozluźnić wszystkie mięśnie, rolowanie mięśni jest bardzo ważne i nieźle działa na całe ciało, rozluźnia wszystkie partie mięśni. Sami zobaczcie na tego bloga, ciekawie to opisali. Według mnie jakaś alternatywa to jest i to całkiem nie głupia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening

ja zamawiam z bestbody najlepsza kreatyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org