wtorek, 11 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie na rehabilitację?

mam problemy z kręgosłupem... czy ktoś moze mi polecić kogos lub pomóc napisać gdzie warto sie wybrac na rehabilitacje

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: gdzie na rehabilitację?

Caritas na rybakach dr Eliasz- Kosińska, jedyny problem to terminy :)

iiggłłaa wybierz się najpierw do rodzinnego żeby dał skierowanie na prześwietlenie i do neurologa.Specjalista następnie skieruje ciebie na rehabilitację.Musisz uzbroić się w cierpliwość bo wszystko to w polskich realiach trochę czasu zabiera.

Na Rybakach dr Monika Korfel - Krzywda POLECAM!!!

a może zna ktoś jakiegos dobrego rehabilitanta? Lekarze tylko wypisuja skierowania... no nie wiem, a jesli wypisz i dostane sie juz do do kogo sie zgłosić (rehabilitant)

Idź do Eskulapu przyjmuje tam dr. Sawicka i mają dobrego Pana rehabilitanta. Bardzo mi pomógł.

dziękuje, a moze jakis masaż czy terapia manualna? zna ktos prywatnego rehabilitanta. jeszcze raz dziekuje za pomocne rady.

Dobrym masażystą jest Stanisław Żebrowski, który przyjmuje na Kazańskiej. Wielu osobom już pomógł.

w centrum na Rybakach:
- Pan Waldemar Gregorek!! polecam pracuje metodą McKenzie.
- Pan Albert Łuba!! rewelacyjnie masuje (bardzo skutecznie)

Żebrowski podobno w trakcie zabiegów robi sobie przerwę na papierosa...fuj

a czy ktos wie jak rehabilitacja wyglada w szpitalu i czy pracuja tam jacyś dobrzy specjalisci?

Ja chodziłem na rehabilitację w Eskulapie, plus załatwiłem sobie (odpłatnie) masaże w domu. Najpierw skierowanie od rodzinnego do specjalisty, potem na rehabilitacje. Tam pracuje P. Robert, spoko koleś i dobry specjalista. Jak znajdę kontakt do niego to wrzucę tutaj.

Polecam świetne sanatorium rehabilitacyne Nowy Dwór, które znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Rehabilitacje poprzedza tam badanie mające na celu stwierdzić, czy lekarze są w stanie coś dla Ciebie zrobić. Nie ma więc ściemy jak w innych ośrodkach które obiecują efekty a później mówią ups... jednak nam nie wyszło:-)

Szukam miłego i profesjonalnego miejsca dla mojego taty. Ma on problemy ze zwyrodnieniami kręgosłupa lędźwiowego oraz szyjnego. Porusza się samodzielnie i właściwie normalnie funkcjonuje, problem stanowią dolegliwości bólowe. Jakieś propozycje? Najlepiej w centralnej Polsce, a jeżeli jest to naprawdę dobre miejsce to może być gdziekolwiek.

Do kregoslupa tylko pan Gregorek ale nie miej zludzen ze cie tam skieruja z poradni.
Musisz prywatnie ,ale naprawde warto,postawil mnie na nogi po 4 zabiegach.

Co niektorzy to widac po wpisach ze dawno juz w Eskulapie nie byli.
P.Robert juz dawno tam nie pracuje.
Korzystalem z rehabilitacji tego i tego (p.Gregorka) i powiem ze lepiej czulem sie po rehabilitaji tego drugiego (p.G).
Obaj przyjmuja prywatnie przyjezdzajac do domu.Mam namiary do nich ale nie wypada podawac publicznie na forum.
P.Robert tez jest OK w te klocki.

softmed laser

U mnie bóle kręgosłupa już były nie do wytrzymania, po zdjęciach kręgosłupa lekarz zalecił rehabilitację. Trafiłam tutaj http://rehapro.com.pl/ i dbam bardziej o siebie i o postawę np podczas siedzenia i już mnie nie boli :)

Polecam rehabilitację w TriMedic. Osiągnęłam szybkie efekty po kontuzji. Polecam

Agata po co te kłamstwa. Jesteś trollem z Poznania więc tam relaksuj tą bieda firemkę z Łodzi. Odradzam korzystanie z firm których nie stać na profesjonalną reklamę i płacą trollom by je zachwalali.

Sam szukam jakiejś rehabilitacji w Warszawie. Możecie mi coś doradzić?

szkoła pilotów

w kwestii rehabilitacji, ortopedii to chyba najlepsza jest ta placówka fmclodz.pl Bardzo dobrzy lekarze, nowoczesny sprzęt. Mnie postawili na nogi raz dwa operacji.

Ludzie nie mogą być nigdy wolni, ponieważ są słabi, występni,nędzni i zbuntowani

Jak słabe usługi trzeba świadczyć by posunąć się do płacenia trollom żeby kłamali jak to wspaniali są.

Najlepiej do Lux Medu. Tam jest wszystko na najwyższym poziomie!

Rehabilitacja tel. 516 715 198

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0