czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie na rehabilitację?

mam problemy z kręgosłupem... czy ktoś moze mi polecić kogos lub pomóc napisać gdzie warto sie wybrac na rehabilitacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Caritas na rybakach dr Eliasz- Kosińska, jedyny problem to terminy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

iiggłłaa wybierz się najpierw do rodzinnego żeby dał skierowanie na prześwietlenie i do neurologa.Specjalista następnie skieruje ciebie na rehabilitację.Musisz uzbroić się w cierpliwość bo wszystko to w polskich realiach trochę czasu zabiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Na Rybakach dr Monika Korfel - Krzywda POLECAM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

a może zna ktoś jakiegos dobrego rehabilitanta? Lekarze tylko wypisuja skierowania... no nie wiem, a jesli wypisz i dostane sie juz do do kogo sie zgłosić (rehabilitant)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Idź do Eskulapu przyjmuje tam dr. Sawicka i mają dobrego Pana rehabilitanta. Bardzo mi pomógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

dziękuje, a moze jakis masaż czy terapia manualna? zna ktos prywatnego rehabilitanta. jeszcze raz dziekuje za pomocne rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Dobrym masażystą jest Stanisław Żebrowski, który przyjmuje na Kazańskiej. Wielu osobom już pomógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

w centrum na Rybakach:
- Pan Waldemar Gregorek!! polecam pracuje metodą McKenzie.
- Pan Albert Łuba!! rewelacyjnie masuje (bardzo skutecznie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Żebrowski podobno w trakcie zabiegów robi sobie przerwę na papierosa...fuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

a czy ktos wie jak rehabilitacja wyglada w szpitalu i czy pracuja tam jacyś dobrzy specjalisci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Ja chodziłem na rehabilitację w Eskulapie, plus załatwiłem sobie (odpłatnie) masaże w domu. Najpierw skierowanie od rodzinnego do specjalisty, potem na rehabilitacje. Tam pracuje P. Robert, spoko koleś i dobry specjalista. Jak znajdę kontakt do niego to wrzucę tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Polecam świetne sanatorium rehabilitacyne Nowy Dwór, które znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Rehabilitacje poprzedza tam badanie mające na celu stwierdzić, czy lekarze są w stanie coś dla Ciebie zrobić. Nie ma więc ściemy jak w innych ośrodkach które obiecują efekty a później mówią ups... jednak nam nie wyszło:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Szukam miłego i profesjonalnego miejsca dla mojego taty. Ma on problemy ze zwyrodnieniami kręgosłupa lędźwiowego oraz szyjnego. Porusza się samodzielnie i właściwie normalnie funkcjonuje, problem stanowią dolegliwości bólowe. Jakieś propozycje? Najlepiej w centralnej Polsce, a jeżeli jest to naprawdę dobre miejsce to może być gdziekolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Do kregoslupa tylko pan Gregorek ale nie miej zludzen ze cie tam skieruja z poradni.
Musisz prywatnie ,ale naprawde warto,postawil mnie na nogi po 4 zabiegach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Co niektorzy to widac po wpisach ze dawno juz w Eskulapie nie byli.
P.Robert juz dawno tam nie pracuje.
Korzystalem z rehabilitacji tego i tego (p.Gregorka) i powiem ze lepiej czulem sie po rehabilitaji tego drugiego (p.G).
Obaj przyjmuja prywatnie przyjezdzajac do domu.Mam namiary do nich ale nie wypada podawac publicznie na forum.
P.Robert tez jest OK w te klocki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

softmed laser

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Polecam rehabilitację w TriMedic. Osiągnęłam szybkie efekty po kontuzji. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Agata po co te kłamstwa. Jesteś trollem z Poznania więc tam relaksuj tą bieda firemkę z Łodzi. Odradzam korzystanie z firm których nie stać na profesjonalną reklamę i płacą trollom by je zachwalali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Jak słabe usługi trzeba świadczyć by posunąć się do płacenia trollom żeby kłamali jak to wspaniali są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Rehabilitacja tel. 516 715 198

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Witam wszystkich! Szukam dobrej wypożyczalni szyn rehabilitacyjnych w okolicach Katowic. Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi i może polecić mi jakieś miejsce? Zależy mi na jakości https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/szyny-rehabilitacyjne/katowice/ sprzętu oraz rzetelnej i miłej obsłudze. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rekomendacje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Jeżeli potrzebujecie pomocy lekarskiej, to polecam Wam sprawdzić stronę http://rezonanslodz.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego Centrum Medycznego FMC w Łodzi. Niejednokrotnie korzystałem z ich usług i nigdy nie było najmniejszego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na rehabilitację?

Jak interesujesz się robotyzacją w rehabilitacji i potrzebujesz właśnie takiej bardziej zaawansowanej pomocy, żeby zwyczajnie szybciej wrócić do zdrowia to porozmawiaj z https://originpolska.com/ i umów się na wypełnienie ankiety pacjenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org