czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
własny biznes - gdzie nisza?

cześć Łomżyniaki. Zastanawiam się w co mozna zainwestować kapitał w łomży lub okolicach. Gastronomia, stacja, rekreacja, rozrywka - tego wszystkiego jest wbród? Czego wam drodzy łomżyniacy brakuje w waszym mieście? Będe wdzięczny za pomysły a ja kcoś wpali to nie zapomnę o was i podam rękę w potrzebie. Aloha

Mistrz bez Malgorzaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

a co myslicie o krematorium, wiem ze pewnie bylby sprzeciw czarnej mafii i pisowskich działaczy ale jakby mieli tez z tego interes to moze by sie uciszyli. Grunty coraz drozsze, cmentarze nie z gumy, a to jest nowosc na lokalnym rynku, co sadzicie Łomżyniaki?

Mistrz bez Malgorzaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

powiedzcie jeszcze jak wyglada lokalny rynek jesli chodzi o sporty ekstemalne. czy sa jakies scianki spinaczkowe, tory gokartowe, parki linowe, paintball pools, etc?
kazde podpowiedzi mile widziane. aloha

Mistrz bez Malgorzaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

teraz w sumie zrobiła sie dziura w rynku w branzy miesnej po tragedi w Lysech ale w to nie chce wchodzic. bez dobrego know how jest to wtopa.
a ta mw Lomzy byla kiedys taka wieza cinien, kos zaadoptowal to na co fajnego? sporzcie tu jak fajnie wyszlo http://www.2wieze.pl/

Mistrz bez Malgorzaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

Nie gadaj INWESTUJ!!! :)

...a co na to policja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

RE: Autor: mizal2 napisał
"powiedzcie jeszcze jak wyglada lokalny rynek jesli chodzi o sporty ekstemalne. czy sa jakies scianki spinaczkowe, tory gokartowe, parki linowe, paintball pools, etc?"

Ścianka wspinaczkowa pojawiła się niedawno na tzw. strzelnicy i nawet reprezentuje ciekawy poziom jak na pierwszą taką inwestycję. Problem stanowi brak sprzętu i osoby, która obsługiwałaby ściankę. W chwili obecnej korzystają z niej w większości harcerze. Tor gokartowy był w Łomży z 2 lata temu ale w chwili obecnej coś to ucichło. Parków linowych póki co nie stworzono. Paintball jest już bardzo rozpowszechniony i sporo osób ją proponuje, do tego powstały również strzelani ASG. Quadów też przybywa, pojawił się nawet zorbing. Strzelanie z ostrej, off-road, paralotnie, centrum narciarskie, kajakarstwo to również już posiadamy.

Być może jak powstanie lotnisko o którym jest mowa od kilku lat będzie można zająć się spadochroniarstwem i balonami. Bulwary z jakąś przeróbką mogłyby sprzyjać rozwojowi windsurfingu czy też żeglarstwa.
Póki co extremalnie jest tylko z rolkami i bmx na skateparku oraz na meczach ŁKSu lub imprezach jak sztachety pójdą w ruch :) takim żartobliwym zakończeniem...

Co do wieży ciśnień jest to zabytek i nie wiele można z tym zrobić.
Pomysł '2 wieże' jest naprawdę fascynujący chodź mają bardzo niechlujny teren w okół wież. Ładniej to wygląda na narysowanym projekcie niż na zdjęciach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

Wieża już "zajęta" ma być fantastyczny hotel z hiper obrotową knajpą na szczycie ;-) a co będzie czas pokaże . . .

"know how "można kupić ;) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

jak hotel, jak to jest za male

Mistrz bez Malgorzaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

krematorium? :P no raczej bym ci nie polecal czarni cie zjedza zywcem , w kraju gdzie 90% katolikow i 60 tys miasto z 1500100900 kosciolami to nie ma racji bytu.

Niezle kombinujesz ze sportami ekstremalnymi rozrywka nawet podczas kryzysu kwitnie.

Życze orginalnych pomyslow. :)

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

"Jeden z łomżyńskich biznesmenów chce w niej urządzić kawiarnię z obrotową podłogą, restaurację, a nawet hotel na około 45 miejsc.

Pomiędzy żelbetonowymi filarami wieży powstać miaoyby kilka przesklepień, a na nich kawiarnia z obrotową podłogą, restauracja, a nawet pokoje hotelowe. Projekt zakłada także budowę dodatkowych schodów i dwóch wind, które na górę wwoziłyby ciekawych widoków łomżan i turystów."
informacja z 11 marca 2008 r.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

ICEBERG - kryzys to najlepszy cza sna inwestycje, w czasac hprosperity tylk spijasz smietanke

Mistrz bez Malgorzaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własny biznes - gdzie nisza?

Hmm, myślę i myślę i nie wiem szczerze mówiąc. A mechanika? W końcu jesteś facetem, może coś w tym temacie ogarniesz ;D . Albo sklep z jakimiś branżowym wyposażeniem? Z tego co wiem, dobrze też prosperują firmy zajmujące się IT. Mam na myśli coś takiego , albo jakiekolwiek inne usługi dla biznesu. Moim zdaniem to dobra inwestycja ;). Wiedzę z branży łatwo pozyskać, możesz też zatrudnić fachowców ;p . Nie zapomnij też, żeby poszukać programów wspierających nowych przedsiębiorców. Szkoda nie skorzystać z takiego dobra.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org