niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Modne paznokcie?

Witajcie. Widzę kobiety na ulicy i każda z nich ma inne paznokcie. Niektóre panie mają nawet efekt lustra albo syrenki. Jakie paznokcie, efekt, najbardziej przypadł wam do gustu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

Męski nik, zwroty typu efekt lustra czy syrenki pachną mi reklama albo ... 😜

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

ja już nie nadążam za tymi trendami w paznokciach, ja nosze takie jakie mi się podobają i nie daje się zwariować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

Moja żona uwielbia efekt syrenki na paznokciach. Coś w tym jest bo mi też zaczyna się podobać.
________________
http://www.biokur.pl/efekt-syrenki-c-102_172.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

A co sądzicie o tego rodzaju naklejkach na paznokcie? Moja 15 letnia córka koniecznie chce sobie takie zrobić, ale osobiście nie bardzo mi się to podoba. Zwłaszcza dla takiej młodziutkiej dziewczyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

wystarczy wejść sobie do internetu i tam znajdziecie wiele inspiracji na najmodniejsze wzory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

Teraz hybrydy są modne, ale jest z tym trochę roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

Ciekawy bardzo jest efekt lustra, obecnie coraz częściej spotykany. Stosowane są też naklejki, tatuaże lub markery itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

Po licho paznokcie mają być modne? Najlepsze paznokcie to naturalne paznokcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modne paznokcie?

Lubię bardzo jak moja żona wraca od kosmetyczki z całkiem nowym kolorem i wzorkiem na paznokciach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org