piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Otwarcie 7kier

Siemanko. Chciałem powiedziec ze w piątek 19.06 otwieraja odnowiony 7kier teraz inna nazwa ale nie wiem jaka , prosze tu nie pisac ze to klub gdzie chodzą pijane małolaty na czworaka i takie komentarze zachowac dla siebie chcialem tylko poinformowac stałcyh bywalców aby wpadali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

stałych bywalcy?? boże czyli dzieci a ja proponuje aby właśnie stali bywalce nie przychodzili a nawet żeby nie byli wpuszczani tylko pełnoletnie normalne osoby którę chcą wypić i sie pobawic a nie małolaty które sie naćpają i bić sie idą .

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Popieram to co powiedział daniel2509



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

OK. Uznajmy że to klub dla naćpanych małolatów nie pasuje to nie przychodz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

to przyjda tylko dzieci :D wjazd pewnie od 13lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

faaza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

a to bylo zamkniente? lol nawet nie wiedzialem

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Czasami się zastanawiam dlaczego nie zamknęli jeszcze tego lokalu. Kto był to widział ile tam małolatów przychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

zgadzam sie z przedmowcami, nie bylam tam juz ze 2 lata, a powod? Dzieciarnia!!!!!! Kiedys mozna bylo tam na prawde sie pobawic, szczegolnie w piatki,a teraz mozna zrobic co najwyzej kinder-urodziny, bo w mc'donalds juz salki do zabaw nie ma,a tam znalazl jak ulal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

znowu kryptoreklama nowego lokalu,tak jak tego kebaba ,na którego jest już tysiąc pięćset sto dziewięćset postów.
cytuję administratora:
>Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub >reklama - będą kasowane.
Czy szanowny admin tego nie widzi?

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

nie podoba sie to nie komentujcie a nie tylko narzekanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

a Ty fionix co? jesteś z rodziny szefa siódemki?A dlaczego mamy nie komentować tego co nam się nie podoba i co jest tajemnicą poliszynela. A Tobie jak sie nie podoba to nie czytaj,tylko zapisz się do innego forum

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

zmiana nazwy nic nie pomoze slow brakuje zeby opisac ten lokal a to ze stalymi bywalcami naprawde dobre :D:D:D gangsterskie fanaberie u dziciakow teraz w modzie wiec naprzod lans lans lans......

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Szczenięce gangsta fanaberie

refx20 i inni, czy uważacie, że to dobre jak dziewczyna 14, 15 lat pijana w 8 dup szlaja się z jakimś 19 latkiem który tylko myśli o jednym to jest normalne? Gdzie są rodzice? Gdzie ochrona.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

my nie uważamy,to właściciel powinien uważać i jego pseudoochrona,bo zamknie tę spelunę zanim ją otworzy ponownie.A rodzice?-płodzą następne małolaty,które zapełnią tego typu lokaliki

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

bedz dzieciaki? to ja dziekuje za to zaproszenie.... nigdy wiecej nie przyjde tam i moji znajomi tez nie... nie polecam omijac z daleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

teraz bedą dowody sprawdzac i ma byc porzadek dla tego otwierają na nowo a jak bedzie to sie przekonamy juz nie dlugo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

zobaczymy jak nie będzie pożądnej ochrony która nie przepuści małolata to znów będzie to samo. słyszałem od znajomych jak właśnie dziewczyne 13 lat pianą jak 150 za budynkiem klubu cykało 2 starszych również pijanych chłopaków którzy widzieli to na własne oczy.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Nie tylko dwóch.Ja też ją pukałem.nawet niezła była

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Witam. Miałem przyjemnosc byc w nowo otwartym klubie i mysle ze teraz to jest dobrze wygladajacy i bardzo porządny lokal . Przez cały czas trwania dyskoteki nie było konfliktów .Ochrona sie sprawdziła i mysle ze sprawdzac sie bedzie dalej. Nie można porównywac go do starego 7kier bo bradzo wiele sie pozmieniało .Serdecznie polecam ten klub.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

HeHeHe @le żem się porządnie uśmiał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

popieram wypowiedz HHH@zel'a.
trzeba isc posiedziec i sie przekonac jak tam naprawde jest.

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

malgosia aś mi śmociek wypadł z wrazienia,posiukamy lazem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

krakson byles chociaz tam na chwile wczoraj? zapewne nie. to nie marudz bo to staje sie juz chore te wasze antynastawienie do wszytskiego.
dzisiaj pewnie tez bedzie tez otwarte tak jak kazda dyskoteka co tydzien, idz i zobacz jaka tam jest atmosfera, ochrona, wystroj. rusz dupe czlowieku.

jak nie wiesz jak naprawde jest no najlepiej nic nie mow.
zeby nie bylo to nie jest reklama, wlascicieli oraz ochrony nie znam.
pozdrawiam

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

malgosia,co ty taka nerwowa,ja tez kocham nabiał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Czemu tu na forum piszecie takie głupoty. Kiedyś fakt 7kier nie było dla normalnych cywilowanych ludzi ktorzy chcieli usiąść pogadać a także kulturalnie sie pobawić. Otwarcie tego klubu było wczoraj.Zupełnie inny klimat niż wcześniej.Porządna ochrona,dobre piosenki , ładne panie i czego chcieć więcej.Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam ten lokal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

a mają kefirek dla małolatów?

___________________________________________

kocham nabiał w każdej postaci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Ja również byłem wczoraj w nowym 7 kier i musze przyznac ze jest naprawde duzo lepiej, Ochrona w porządku, ładne miłe kelnerki i porządny DJ a nie laptop i poeliciał z winampa. Warto przyjsc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

refx20 i po to zalozyles konto zeby nam polecic to miejsce ? cóż za oddanie, faktycznie musi byc tam super.
trzeba sie wybrac, koniecznie

cale forum dzis zbiorka na statku i walimy do 7 - cos tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

ja tam dziś bede
ale jak bedo tam jakieś trole grały i latały
to ja wyjde i pojde o
o...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

ochrona jest hehee. wykfalifikowana która nie użuwa mózgu tylko mięśni a właściciel sam się ich boi a ich znajomi mają wszystko za friko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

Ochrona jest bardzo opanowana i chyba nie wiesz kto jest właścicielem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

no wlasnie kto??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Otwarcie 7kier

no i jeszcze nie byłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org