środa, 25 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
7 Kier - nic się nie zmieniło

Byłam wczoraj na chwilę w 7kier... nic się nie zmieniło, bandy nawiedzonych małolatów biegają i szpanują dla młodziutkich panienek, co ciekawe każdy "maczo" tak samo na łyso ostrzyżony i wkoło słychać "kur***" - czyli poziom ];

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

Łomża..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

A Ty kolezanko co ile masz lat 14, 15? byłaś o godz 19 , 20 ? Dla Twojej świadomości po godz. 22 wszsyscy ''małolaci''byli usunięci z lokalu. A wiem to sam byłem świadkiem wyrzucenia jednego z ''małolatów''Dobromil napisał(a):

> Łomża..
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

pfffffff ogarnijcie sie ludzie... Ja balowałem tam 2 dni pod rzad i chyba ci sie kolezanko lokale pomylily... Porzadny lokal, dobra muzyka, bar i ochrona. Porzadek nikt sie nie rzuca bo jak jest problem to delikwent wylatuje na momentach... Po co piszesz bzdury? ogarnij sie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

małolat to ile właściwie? 20? 22?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

ze niby co prosze ????~!!!!!!!!! po 22 zostawali wypraszani???? chyba se robicie jaja....jak nie wpuszczac niepelnoletnich to non stop!! no chyba padne na morde!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

Właśnie ogarnij sie dziewczyną ja tez tam balowałem i nie widziałem zadnej bandy małolatów i nikogo ostrzyżonego na łyso . TEraz tam jest bardzo dobry porzadek . I myśle ze z czasem klub zdobędzie bardzo dobrą renome.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

przydałoby się, bo do tej pory to masakra, 15tki zrobione na 19tki, których do innych lokali po prostu by nie wpuścili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

Nie znakiem tego że jak łysy to już zbój a lokal się zmienił na lepsze jak będzie ochrona dobra to będzie ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

Zadzam się z tym, że tam tylko chołota jakaś była...
Tylko kolesie chodzili pijani i jak kumple po nich przychodili to mówili cos w stylu "a dupcie jeszcze są";/ Żal, żal i jeszcze raz żal!
Wszyscy łysi i bardzo wulgarni.
Takich to bym nawet do obory nie wpuściła;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

HAHA Słyszałam To!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

No teraz powazne wyzwanie stoi przed nowymi wlascicielami tego lokalu zeby zmazac stara "renome"... Ale mysle ze juz podołali temu zadaniu... Zupelnie inny lokal i zasady...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

Nudzicie się ?? szukacie sensacji?? zajmijcie się własnym życiem i odpierdolcie się !!!
A jak macie ochotę to otwórzcie lepszy klub . Powodzenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

to właściciel się zmienił? UFFFF.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

tak tak a najlepszy klub to amnesiamaxxx! tylko ze juz pada:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 Kier - nic się nie zmieniło

najlepszy to ja jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org